به گزارش روزنامه بریتانیایی تایمز، طرح تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران پس از ابراز نگرانی وزارت خارجه این کشور در مورد باز نگه داشتن کانال‌های ارتباطی با جمهوری اسلامی، با وجود موافقت وزیران کشور و امنیت بریتانیا، متوقف شده است.

جمعه ۱۴۰۱/۱۱/۱۴

جمعه ۱۴۰۱/۱۱/۱۴

جمعی از شاعران آمریکایی، از جمله چالرز برنستین و باب پرلمن، با انتشار بیانیه‌ای خواستار جلوگیری از بازگرداندن بهناز امانی، شاعر معترض مبتلا به سرطان، به زندان شدند. امانی که ۲۸ مهر بازداشت شده بود، موقتا به قید وثیقه از بازداشتگاه قرچک ورامین آزاد شده است.

جمعه ۱۴۰۱/۱۱/۱۴

شاهزاده رضا پهلوی گفت: جسم نزار فرهاد میثمی نماد دیگری از ظلم بی‌کران رژیم اسلامی است. او باید بماند و ایران آزاد فردا را با پوست و گوشت خود تجربه کند؛ ایرانی که در آن هیچ‌کس به دلیل باور و اظهارنظر زندانی و مجبور به اعتصاب غذا نشود. ایمان دارم، این روزگار تلخ‌تر از زهر می‌گذرد.

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۳

هانا نیومن، نماینده آلمان در پارلمان اروپا، در واکنش به کاهش شدید وزن فرهاد میثمی، زندانی سیاسی، در اثر اعتصاب غذا، در توییتی نوشت: باید برای افرادی همچون فرهاد میثمی راه نجات ایجاد کنیم، نه برای تروریست‌های سپاه و رژیم کنونی

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۳

جنت رايس، نماینده سنای استرالیا، با ارسال نامه‌ای به سفیر ایران در این کشور از پذیرش کفالت سیاسی سه معترض زندانی، علی جهانگیری، سینا محمد رضایی و مهدی شیرانی که به «محاربه» متهم شده‌اند، خبر داد و خواستار توقف آزار و اذیت کنشگران ایرانی شد.

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۳

تعدادی از فعالان سیاسی نزدیک به اصلاح‌طلبان از جمله حمیدرضا جلایی پور، حمزه غالبی و پیمان عارف در بیانیه‌ای اعلام کردند که قطعنامه پارلمان اروپا درباره قرار دادن سپاه پاسداران در فهرست سازمان‌های تروریستی، «علیرغم همه انتقاداتی که به برخی عمل‌کردهای آن داریم، محکوم است.»

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۲

علی صالحی، دادستان تهران گفت که کیفرخواست متهمان در پرونده کشته شدن آرمان علی‌وردی، طلبه بسیجی کشته شده در اکباتان، جهت صدور رای به دادگاه کیفری یک تهران ارسال شده است.

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۲

بیش از ۱۰۰ کنشگر فرهنگی و‌ سیاسی با ارسال بیانیه‌ای به سفارتخانه‌های همسایگان ایران و همچنین هند و ترکمنستان خواستار به رسمیت شناختن انقلاب ملی ایران شدند. در این بیانیه آمده: از شما می‌خواهیم راه را برای چشم‌اندازی روشن در روابط صلح‌آمیز میان ایران آزاد و میهن خود هموار کنید.

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱

کلودیا تنی، عضو جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا، با اشاره به ارائه مجدد طرح «مهسا امینی» در این مجلس گفت: باید سخت‌گیرانه‌ترین تحریم‌های ممکن را علیه رهبران رژیم قاتل ایران، که بزرگ‌ترین حامی تروریسم دولتی جهان است، اعمال کنیم.

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱

شاهزاده رضا پهلوی در توییتی نوشت: اختصاصی‌سازی اموال عمومی زیر نام مولدسازی و خصوصی‌سازی، و بذل و بخشش ثروتهای ملی به وابستگان و نهادهای خصولتی، حاصل عطش سیری‌ناپذیر خامنه‌ای برای تاراج ایران است.

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۱

گروه جوانان محلات تهران در اطلاعیه‌ای از مردم ایران خواست در «دهه فجر که یادآور آغاز زجر و سیه‌روزی ایرانیان است» هر شب از ساعت ۲۱، از خیابان، پشت‌بام، پنجره و هر جای دیگری که هستند شعار «قسم به خون یاران، ایستاده‌ایم تا پایان» را سر دهند.

بایگانی

پربیننده‌ترین‌ها

جهان‌نما
خبرها
خبرها

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو