۱۴۰۰/۹/۱۸

تیم هندبال زنان ایران برای اولین بار در تاریخ رشته‌های توپی جواز دیدار در رقابت‌های قهرمانی جهان را کسب کرد. در مرحله گروهی تیم ایران با تیم‌های رومانی، نروژ و قزاقستان هم گروه بود و متحمل سه شکست شد.

۱۴۰۰/۹/۱۷

یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی مقابل هوادار گفت: اطمینان دارم بازی ساده‌ای نخواهیم داشت چرا که هوادار تیم باانگیزه، دونده و با روحیه‌ای است و رتبه‌ای که هم اکنون هوادر در جدول داردُ جایگاهی نیست که این تیم بخواهد آنجا باشد.

۱۴۰۰/۹/۱۷

باشگاه «ترومسو» اقدام به تولید پیراهنی ورزشی کرده که از طریق بارکد‌ دو بعدی، اطلاعات حقوق بشری را ارائه می‌دهد. این باشگاه نروژی مدعی است نخستین پیراهن فوتبال جهان را ارائه کرده که با داشتن کیوآرکد در جهت ترویج اهداف بشردوستانه پیش از برگزاری مسابقات جام جهانی طراحی شده است.

۱۴۰۰/۹/۱۷

بوژیدار رادوشوویچ به دلیل عدم دریافت مطالبات معوقه و رفتار غیرحرفه‌ای مدیران پرسپولیس، نامه درخواست فسخ قرارداد خود را به مدیران باشگاه تحویل داد و شب گذشته ایران را ترک کرد.

۱۴۰۰/۹/۱۷

تیم والیبال فولاد سیرجان در نخستین دیدار خود در مسابقات والیبال جام باشگاه‌های مردان جهان با نتیجه ۳-۰ مغلوب ساداکروزیرو برزیل شد. تیم سیرجان در ۳ ست پیاپی با نتایج ۲۵-۲۰، ۲۵-۱۶ و ۲۵-۱۶ مقابل نماینده برزیل شکست خورد.

۱۴۰۰/۹/۱۷

علی دایی، اسطوره فوتبال ایران درباره نامگذاری یک گونه ماهی به نام علی دایی، گفت: نیازی به زنگ زدن و اجازه گرفتن نبود و اصلا چنین انتظاری نداشتم. این کار را چند فرد دانشگاهی در ایران و برلین انجام دادند که برای من ارزشمند هستند.

بایگانی

تازه‌ترین خبرها

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید

خلاصه خبرها
نیویورک؛ شلوغ‌ترین شهر آمریکا
اخبار

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو