۱۴۰۱/۵/۲۸

علی کریمی در یک استوری از مردم ایران و طرفدارانش، بابت حمایت‌های چند روز اخیر تشکر کرد و نوشت: «از حمایت همه کسانی که من را تنها نگذاشتند تشکر می‌کنم. با حمایت شما انگیزه گرفتم و شدم علی کریمی که در کنار مردم باشم. به امید روزی که ایران و ایرانی در آرامش در کنار هم زندگی کنند.»

۱۴۰۱/۵/۲۸

موضوع عجیبی مطرح شده مبنی بر بدهی مالیاتی ۱۴میلیارد تومانی فدراسیون شطرنج در سال ۱۳۹۲ که به گفته رییس فعلی، مسئولان فدراسیون در آن مقطع اقلامی مانند کود، شمشیر و لپ‌تاپ با حجم ۴هزار میلیارد تومان وارد کشور کرده‌اند. در دوره ریاست پهلوان‌زاده دادگاهی برگزار شد که در آن شرکت نکرد.

۱۴۰۱/۵/۲۸

بازي تيم‌هاي ملي ايران و كره جنوبي در مهرماه سال گذشته بدون تماشاگر برگزار شد. در آن بازي اعلام شد ده هزار بليت به هواداران فروخته مي‌شود و بخشي از استاديوم هم به حضور زنان تعلق خواهد گرفت. با اين حال دو روز قبل از برگزاري بازي گفته شد هواداران نمي‌توانند وارد استاديوم شوند.

۱۴۰۱/۵/۲۸

مهدی طارمی با انتشار یک توئیت در حمایت از علی کریمی نوشت:«کریمی تا ابد افتخار ورزش ایران است. خالق خاطراتی فراموش نشدنی برای مردم عزیزمان. ‏کارهای خیری که ورزشکاران انجام میدهند بدون نشان دادن به عام مردم و بدون ریا میباشد. ‏کاش قلب‌هایی که به عشق این آب و خاک می‌تپد را نشکنیم.»

۱۴۰۱/۵/۲۷

پنجمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی در حالی در شهر قونیه ترکیه برگزار شد که کاروان ورزشی ایران با کسب ۳۹ مدال طلا، ۴۴ مدال نقره و ۵۰ مدال برنز و در مجموع ۱۳۳ مدال، در جدول رده بندی بعنوان سومی این بازی‌ها دست یافت.

۱۴۰۱/۵/۲۷

ملوان و استقلال در هفته دوم لیگ برتر و در بندرانزلی به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه سه بر یک به سود شاگردان ساپینتو به پایان رسید. سجاد بازگیر اولین گل بازی را برای ملوان به ثمر رساند و در نیمه دوم عارف غلامی، مهدی قایدی و مهدی مهدی‌پور برای آبی‌پوشان گلزنی کردند.

۱۴۰۱/۵/۲۷

حامدرضا معاونیان، آخوندی که در جریان یک سخنرانی، توهین تند و عجیبی به ستاره پیشین تیم ملی فوتبال ایران انجام داد، حساب کاربری اینستاگرام خود را از حالت عمومی خارج و آن را پرایوت (خصوصی) کرد. این اقدام احتمالاً در پی اعتراض و پاسخ مخالفان به اظهارات او در مورد علی کریمی بوده است.

۱۴۰۱/۵/۲۷

فیفا و AFC طی نامه‌ای به فدراسیون فوتبال بابت دخالت نهاد ثالث در انتخابات فدراسیون تذکر داده اند و این فدراسیون را به رعایت اصول و الزامات فیفا و AFC مطابق مواد اساسنامه ارجاع داده‌اند که بر اساس آن فدراسیون باید مستقل باشد و از هرگونه مواضع سیاسی و نفوذ شخص ثالث مجزا باشد.

۱۴۰۱/۵/۲۷

امیررضا خادم، کشتی‌گیر و رئیس فدراسیون پیشین کشتی ایران و نماینده مجلس در دوره هفتم، با انتشار متنی در اینستاگرام، ضمن واکنش به توهین یک آخوند به علی کریمی، برخی اظهارات روحانیون را برگرفته از شنیده ها و بدون اشراف به موضوع دانست که فایده‌ای جز ایجاد مانع و اتلاف سرمایه ندارند.

بایگانی

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید

خلاصه خبرها
امروز
یکی از ما

رادیو