تعیین تکلیف مکرون برای رئال مادرید با تاکید بر حضور امباپه در المپیک

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۰۱/۲۸

مکرون، رئیس‌جمهور فرانسه، در کنفرانس روز دوشنبه خود درباره فوتبال هم صحبت کرد و ابراز امیدواری کرد تمام باشگاه‌ها برای آزاد کردن بازیکنان تیم المپیک فرانسه همکاری کنند. وقتی از او پرسیده شد آیا رئال مادرید، مقصد احتمالی امباپه، هم منظور اوست، گفت: «بله، دقیقا رئال منظورم بود.»

مکرون که در این کنفرانس با خوش‌بینی از حضور تیم ملی فرانسه در فینال جام ملت‌های اروپا در آلمان صحبت کرد، گفت که هرکاری لازم باشد برای داشتن یک تیم رقابتی در المپیک پاریس انجام خواهد داد و به باشگاه‌های فرانسوی و اروپایی در این زمینه اعتماد دارد.

رئیس‌جمهور فرانسه وقتی با سوال خبرنگاران مواجه شد که آیا در بین باشگاه‌های اروپایی، رئال مادرید که مقصد احتمالی کیلیان امباپه به شمار می‌رود، نیز قرار دارد یا نه، با خنده گفت که دقیقا منظورش رئال مادرید است.

خواسته رئیس‌جمهور فرانسه در شرایطی مطرح شده که بازی‌های المپیک در تقویم فیفا قرار ندارد و از سوی دیگر رئال مادرید از ابتدای سال به بازیکنانی که احتمال حضور آنها در یورو و کوپا آمریکا وجود دارد، اطلاع داده که از بین بازی‌های المپیک و این دو تورنمنت، مجاز به حضور در یک رویداد خواهند بود.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

هت‌تریک با مزدک میرزایی
خبرها
خبرها
چشم‌انداز با مهدی مهدوی‌آزاد

شنیداری

پادکست‌ها