پرونده مهاجم پرسپولیس سنگین‌تر شد؛ استوکس نه آدرس می‌دهد نه می‌گوید کوکائین برای چه بود

شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۵

پرونده آنتونی استوکس، مهاجم ایرلندی #پرسپولیس که به جرایم مرتبط با مواد مخدر و رانندگی خطرناک متهم بود، سنگین‌تر شد. او متهم به داشتن کوکائین برای فروش، حمل مواد مخدر و ۴ فقره رانندگی خطرناک (رانندگی بدون گواهینامه، نداشتن بیمه، عدم ارائه گواهینامه رانندگی و عدم ارائه بیمه) است.

سایت میرر ایرلند گزارش داده استوکس که پس از تعقیب و گریز با پلیس ایرلند بازداشت شده بود، به ۱۰ جرم مجزا که همگی در ۶ ژانویه ۲۰۲۳ اتفاق افتاده است، متهم شده. او نتوانست مدارک گواهینامه رانندگی و نیز بیمه خودروی خود را در مدت ۱۰ روز ارائه کند.

بازیکن ایرلندی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس و تراکتور یک ماه پیش در دوبلین به جرم حمل ۴ هزار پوند کوکایین بازداشت شد. پلیس ایرلند در جنوب شهر دوبلین او را به همراه یک شخص دیگر در زمانی که در حال فرار بودند، دستگیر کرد اما با قرار وثیقه آزاد شد. دادستانی دیروز گفت هیچ اعتراضی به قرار وثیقه وجود ندارد.

این مهاجم یک بار در سال ۲۰۱۳ در یک کلوپ شبانه در دوبلین آنتونی بردلی را کتک زد. اما هیچ‌وقت ۲۳۰ هزار یوروی غرامت را به قربانی پرداخت نکرد. او در این پرونده به دو سال حبس تعلیقی هم محکوم شده بود.

با این حال، پلیس دو شرط برای قرار وثیقه جدید خواسته تا استوکس آدرس محل سکونت و یک شماره تلفن ارائه دهد. پلیس به قاضی گفت: «تاکنون او آدرس‌های مختلفی ارائه کرده است و هیچ‌یک معتبر نیستند!» وکیل استوکس به پلیس گفت: «شما می توانید با خودم تماس بگیرید.»

با این حال تغییری در قرار وثیقه استوکس اتفاق نیفتاده است. دادگاه دیروز تصمیم گرفت پرونده علیه استوکس تا ۱۴ دسامبر به تعویق بیفتد. این درحالی بود که استوکس درباره هیچ‌کدام از موارد اتهامی، حرف نزد. دادگاه هم او را ملزم به اظهار نظر نکرد.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
خبر
جهان‌نما
خلاصه خبرها

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.