پاسخ سجادی به سرمربی پرسپولیس: وزارت رنگی نیست، حامی تمام ورزش هستیم

شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۵

حمید سجادی، وزیر ورزش در پاسخ به انتقادات یحیی گل‌محمدی گفت: نمی‌توانم صحبت‌های او را قضاوت کنم اما وزارت ورزش همیشه حامی تمام ورزش کشور بوده و خواهد بود و ما تلاش کرده‌ایم از رنگی شدن وزارت پرهیز کنیم.‌ دولت، دولت مردمی و عدالت محور است و همه بخش‌های مختلف را به یک چشم می‌بینیم

یحیی گل‌محمدی، سرمربی پرسپولیس پس از بازی با آلومینیوم اراک در انتقاد به داوری در بازی‌های این تیم گفت: «یک سال و نیم من با این تیم قرارداد دارم و هیچکس نمی‌تواند من را از این تیم تکان دهد، نه آقای درویش و نه آقای هیئت مدیره. یک سال و نیم من جایی نمی‌روم و در این مدت از جام خبری نیست. از هفته بعد با تیم امید می‌روم مسابقات، مگر اینکه حکم اخراج من را از بالا بالاها بدهند که آقا برش دارید.»

او همچنین گفت: «واقعا جای تاسف دارد برای کسانی که تصمیم گرفتند که این اتفاق برای پرسپولیس بیفتد. یک سری چیزها بین پرسپولیس و مردم است که نمی‌توانید از این تیم بگیرید. شاید جام را بگیرید اما شرف و غیرت و مردانگی تیم را نمی‌توانید بگیرید. مردم پشتش هستند، این تیم حکومتی نیست و مردمی است. حالا بزنید و بکوبید اما همه چیز مشخص است برای مردم. هیچ اتفاقی برای این تیم نخواهد افتاد. خودتان را خراب می‌کنید و مهر مردم را از دل می‌برید.»

پرسپولیسی‌ها در هفته‌های گذشته به وضعیت داوری و انتخاب داور برای بازی‌های این تیم انتقادات تندی داشته‌اند و معتقدند عامل از دست رفتن صدرنشینی، دخالت‌های داوری است.

یحیی گل‌محمدی البته همه این اتفاقات را به حمایت‌های خودش و برخی بازیکنان پرسپولیس از خیزش انقلابی مردم ایران مرتبط می‌داند: «پرسپولیس از این جام‌های فلزی بسیار دارد آقای تاج و مسئولین، من و تیمم در هفته هفتم جام شرافت را برده‌ایم و دیگر جام نمی‌خواهیم. این اتفاقاتی که درون و بیرون زمین برای پرسپولیس می‌افتد کاملا مشکوک است.»

پیشتر ایران اینترنشنال مطلع شده بود در شب بازی پرسپولیس با تراکتور در هفته هفتم لیگ برتر، در دهم مهر ۱۴۰۱ در هفته دوم خیزش سراسری، که همزمان با بازداشت حسین ماهینی و حمیدرضا علی‌عسگری دو بازیکن سابق پرسپولیس، بود، ماموران امنیتی ساعت ۱۲:۳۰ شب برای بازداشت علیرضا بیرانوند، کمال کامیابی‌نیا و سروش رفیعی به هتل محل اقامت بازیکنان پرسپولیس مراجعه کردند که پس از پادرمیانی مدیران این باشگاه دستور بازداشت به صورت موقت لغو شد.

تازه‌ترین خبرها

پربیننده‌ترین‌ها

خبر
خبر ورزشی
مستند کوتاه - سامپه

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید