تراکتور-بردیف، طی روزهای آتی نهایی می‌شود؟؛توضیحات تراکتور درباره وضعیت انتخاب سرمربی جدید

۱۴۰۱/۳/۲۸

باشگاه فوتبال تراکتور درباره آخرین وضعیت انتخاب سرمربی جدید این تیم در اطلاعیه‌ای نوشت: پس از عدم توافق با ساغلام باشگاه سایر گزینه‌ها را بررسی کرد و «قربان بردیف» به عنوان اصلی‌ترین گزینه در ایران حضور یافت که طرفین پس از بررسی شرایط، طی روزهای آتی تصمیم نهایی را اتخاذ می‌کنند.

همچنین طی روزهای اخیر موضوع جدایی «آلین دینکا»، مربی دروازه‌بانان تراکتور در رسانه‌ها مطرح شده است که یادآور می‌شود دو سال از قرارداد سه ساله این مربی باقی مانده و باشگاه به تمامی تعهداتش در قبال دینکا عمل کرده است. همچنین این مربی تاکنون درخواستی برای جدایی از تراکتور نداشته و حتی صحبتی هم در این خصوص انجام نداده است.

کمیته نقل و انتقالات باشگاه مذاکرات لازم با بازیکنان باکیفیت را انجام داده و به توافقاتی هم در این خصوص دست یافته است؛ به طوری که با دو لژیونر فوتبال کشورمان نیز مذاکراتی انجام شده و پیگیری لازم در این رابطه در حال انجام است. اما با این حال، اقدام نهایی برای جذب بازیکن پس از انتخاب سرمربی و با نظر ایشان انجام می‌شود.

همچنین باشگاه تراکتور با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال، خواستار افزایش سهمیه جذب بازیکن خارجی از چهار به شش شده است تا ضمن افزایش جذابیت و کیفیت لیگ برتر، قیمت کاذب بازیکنان داخلی هم از بین برود.

ناتو؛ انتخاب سخت
چشم‌انداز با سیما ثابت
بررسی بازارها

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید