یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در کنفرانس خبری

گل‌محمدی: بعید می‌دانم رادوشویچ برگردد

۱۴۰۰/۹/۱۷

یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی مقابل هوادار گفت: اطمینان دارم بازی ساده‌ای نخواهیم داشت چرا که هوادار تیم باانگیزه، دونده و با روحیه‌ای است و رتبه‌ای که هم اکنون هوادر در جدول داردُ جایگاهی نیست که این تیم بخواهد آنجا باشد.

گل محمدی ادامه داد: بازی خانگی برایمان خیلی مهم است. حق نداریم نسبت به بازی‌های پیش‌رو بی‌تفاوت باشیم. تا حالا اینطور نبوده و تلاش می‌کنیم که اول برای بردن و سه امتیاز وارد زمین شویم و البته بازی خوبی شاهد باشیم.

سرمربی پرسپولیس درباره ترک ایران توسط رادوشوویچ گفت: من خودم چند بار ممانعت کردم از اینکه ایران را ترک کند اما این سری فکر کنم کاری از دست من بعید می‌دانم بربیاید اما تلاش خودم را برای برگرداندن او انجام خواهم داد. به هر حال جایگاه و شخصیت تیم برای من مهم است.

گل‌محمدی تاکید کرد: باید بگویم که همه ما مشکل داریم و می‌توانستیم فسخ کنیم و برویم اما وقتی در پرسپولیس کار می‌کنیم خیلی از این مشکلات را باید به جان بخریم. برای تیمی کار می‌کنیم که ۵۰ میلیون هوادار چشم به راه و عاشق دارد و باید برایشان بجنگیم و این کاری است که باید انجام بدهیم.

امروز
ایران ۱۴۰۰
خلاصه خبرها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید