مدیرعامل پرسپولیس به خاطر این هوادار می‌آید؛ رازگشایی بیرانوند از پرداختی‌های هوادار متمول

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۰۷/۰۴

علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس، شب گذشته در یک برنامه تلویزیونی در خصوص هوادار متمول این باشگاه که در سال‌های گذشته کمک‌های مالی به پرسپولیس و بازیکنان این تیم داشته، گفت: «به نظر من هر مدیرعاملی که به باشگاه پرسپولیس می‌آید به خاطر او می‌آید چون عاشق است.»

بیرانوند در رابطه با کمک‌های این شخص که رسانه‌های ایران از او به عنوان محمد یوسفی، تاجر ایرانی ساکن دبی، نام می‌برند، گفت: «وسیله برای باشگاه پرسپولیس می‌خرد، تمام دستگاه‌های فیزیوتراپی و تخت‌های ماساژ را می‌خرد. بوده که 9 ماه پول شام ما [بازیکنان و کادر تیم] را داده است، باشگاه نداشته است. تمام وسایل آکادمی باشگاه را داده است.»

بیرانوند در خصوص پرداختی خارج از قرارداد بازیکنان پرسپولیس توسط این شخص هم گفت: «بازیکنانی بودند که یکی، دو [میلیارد] تومان اختلاف بوده و سقف باشگاه اجازه آن را نمی‌داده، این شخص باشگاه را دوست داشته و شاید ادامه‌اش را پُر کرده است. کسی که می‌خواهد مدیرعامل پرسپولیس شود نباید خیالش راحت باشد که این شخص هست.»

گلر پرسپولیس نقش این فرد را از مدیرعامل باشگاه هم پررنگ‌تر می‌داند: «وقتی بازیکنی جذب می‌شود، همه از چشم کی می‌بینند؟ کسی که پشت میز باشگاه نشسته، نمی‌بینند که آن آدم عاشق این کار را کرده است. ما هر وقت می‌رویم سر تمرین، می‌گوییم درود بر شرفش. او دارد از ته دل به باشگاه کمک می‌کند، چون سقف باشگاه گذشته و نمی‌تواند. امیدوارم سایه‌اش سال‌های سال بر سر باشگاه باشد.»

صحبت‌های بیرانوند در شرایطی صورت گرفته که حسین قربان‌زاده، رییس پیشین سازمان خصوصی‌سازی در زمان حضور بر این مسند، پرداختی خارج از قرارداد را تخلف دانسته بود: «هیچگونه تراکنش و تبادل ریالی و ارزی نباید بدون ثبت حسابداری در واحد مالی انجام شود. در غیر این صورت تخلف محسوب می‌شود. همه درآمدها و هزینه‌ها باید قابل رهگیری در حساب باشگاه‌ باشد.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
خبرها
خبر ورزشی
جهان‌نما

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.