حمله دبیر به فدراسیون رسول خادم و تیم پژمان درستکار

پنجشنبه ۱۴۰۲/۰۶/۳۰

علیرضا دبیر، رییس فدراسیون کشتی، در گفتگویی تلویزیونی در پاسخ به انتقادات از عملکرد تیم ملی کشتی آزاد ایران و نتایج این تیم در مسابقات جهانی بلگراد، گفت که افراد منتسب به فدراسیون قبلی حق انتقاد ندارند: «با دلار هفت هزارتومانی فرار کردید، اظهار نظر بی‌ربط انجام ندهید.»

دبیر در خصوص انتقادات مطرح‌شده نسبت به عملکرد تیم کشتی آزاد ایران در رقابت‌های بلگراد و ناکامی آزادکاران مقابل رقبای روس و امریکایی گفت: «تیم ایران را با چه تیمی می‌سنجیم؟ یادمان نرود چه تیمی را تحویل دادید. یک آقایی که رزومه‌اش در ورزش مشخص است و خواهشا در حد خودش صحبت کند، گفته فلانی بیاید جواب بدهد... شما دیگر حرف نزنید. تیم نهم و یازدهم دنیا را تحویل من دادید با سی هزار کشتی‌گیر و با دلار هفت هزار تومانی فرار کردید. خواهشا کسانی که در فدراسیون قبل کار کردند، اظهار نظر بی‌ربط نکنند.»

او در ادامه با انتقاد از کادر فنی منصوب خودش گفت: «من روی کادر فنی حرف دارم. من بیشترین نقد را به کادر فنی دارم. به آقای درستکار گفتم شما یک قهرمان جهان و المپیک را نبردید. بحث در مورد تیم زیاد است. حدس می‌زدم این نتایج را بگیریم. اینکه در سه ثانیه و پنج ثانیه آخر می‌بازیم، اتفاق نیست. حتما کادر فنی و بدنساز باید جواب بدهند.»

دبیر با مطرح کردن شکست‌های لحظه آخری کشتی‌گیران ایرانی به عنوان بزرگ‌ترین ایراد کشتی ایران گفت: «روانشناس هم آوردیم. نتوانستیم مشکل را حل کنیم. این نظر شخصی بنده است که این مشکل تاریخی ماست. نه فقط کشتی، در فوتبال و وزنه‌برداری هم داریم این مشکل را ولی امریکایی‌ها این مشکل را ندارند. بحث یک سال تمرین است.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبرها
حرف آخر با پوریا زراعتی
جهان‌نما
خبرها

شنیداری

پادکست‌ها