حمله رییس فیورنتینا به قهرمان کنفرانس اروپا:وستهمی‌ها حیوان هستند بازیکنانم را خونین کردند

جمعه ۱۴۰۲/۰۳/۱۹

روکو کومیسو، رییس باشگاه فیورنتینا، بعد از باخت ۲ - یک تیمش مقابل وستهم در فینال لیگ کنفرانس اروپا، هواداران این تیم را به حیوان تشبیه کرد. دلیل هم دو مصدوم خونین از فیورنتیناست؛ بینی یوویچ شکست و هواداران وستهم سر کاپیتان حریف را شکستند.

در فینال لیگ کنفرانس اروپا، داور ابتدا یک گل لوکا یوویچ را به دلیل آفساید نپذیرفت و سپس این بازیکن فیورنتینا به دلیل شکسته شدن بینی‌اش بین دو نیمه تعویض شد. کریستیانو بیراگی وقتی برای زدن کرنر به گوشه زمین رفت، هدف پرتاب اشیای مختلف از سوی هواداران وستهم قرار گرفت و سر و گردنش پر از خون شد.

پس از آن بازی متوقف شد و داورها با کاپیتان‌های هر دو تیم مشورت کردند و در جایگاه تماشاگران، گروهی از طرفداران وستهم تلاش کردند آن‌هایی که به سمت زمین اشیای مختلف پرت کردند را آرام کنند.

روکو کومیسو، رییس باشگاه فیورنتینا درباره فینال لیگ کنفرانس اروپا گفت: «باید چه بگویم؟ انتظار پیروزی داشتم. اما مواردی بود که داور باید بهتر عمل می‌کرد. دماغ یوویچ شکست. بعد هم ماجرای بیراگی. با رییس لیگ برتر حرف زدم، گفتم آن‌ها به خاطر نحوه برخوردشان با بازیکنان ما حیوان هستند. این باخت منصفانه نبود. ما می‌توانستیم 3 بر صفر برنده شویم. به‌خاطر هوادارانی که لیاقت‌شان بیش از این بود، متاسفم.»

بعد از شکست فیورنتینا مقابل وستهم در فینال لیگ کنفرانس اروپا که دو شب پیش برگزار شد باشگاه ایتالیایی با ارسال شکایتی رسمی از یوفا خواست باشگاه انگلیسی را به دلیل پرتاب اشیا به درون زمین از طرف هوادارانش که باعث آسیب دیدن کریستیانو بیراگی، بازیکن فیورنتینا، شد با مجازات سنگین مواجه کند.

در جریان مسابقه دو تیم که در پراگ برگزار و با پیروزی ۲-۱ وستهم به پایان رسید بیراگی به دلیل اصابت بطری‌های شیشه‌ای و فندک‌های پرتاب شده از طرف هواداران انگلیسی زخمی شد.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

اقتصاد و بازار
خبر
مستند کوتاه - نامه فرهنگستان
جهان‌نما

شنیداری

پادکست‌ها