تکذیبیه تند پدر لیونل مسی؛ با الهلال توافقی نکرده که بخواهد ۶۰۰ میلیون دلار بگیرد

شنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۷

پس از انتقال پر سر و صدای کریس رونالدو به النصر عربستان سعودی، گمانه‌زنی‌های بسیاری درباره یک انتقال جنجالی دیگر منتشر شد؛ مذاکرات لیونل مسی با الهلال و البته قرارداد ۶۰۰ میلیون دلاری. اکنون اما پدر لیونل مسی که مدیر برنامه‌های او هم هست، خبرهای این‌چنینی را فیک‌نیوز خوانده‌است.

قرارداد لیونل مسی با پاری‌سن‌ژرمن تابستان ۲۰۲۳ به پایان می‌رسد و او بازیکن آزاد خواهد شد. برخی رسانه‌ها معتقدند با توجه به حذف پاری‌سن‌ژرمن از لیگ قهرمانان اروپا و عملکرد نه‌چندان قابل قبول لیونل مسی برای هواداران PSG، بعید است که قرارداد او با پاریسی‌ها تمدید شود.

سایت عربی گل دراین باره نوشته: «الهلال تمایل خود را برای قرارداد با قهرمان جهان در تابستان آینده پنهان نکرده است، و به نظر می رسد تلاش ها در عربستان سعودی توسط همه مقامات برای تکمیل این قرارداد و تکمیل زوج مسی و رونالدو در فوتبال این کشور انجام می شود.»

خورخه مسی در مورد شایعات مربوط به آینده لیونل و درخواست هنگفت او برای موافقت با پوشیدن پیراهن الهلال عربستان در یک استوری در حساب رسمی خود در اینستاگرام آنها را کاملا تکذیب کرد و دروغ خواند: «این دروغ ها تا کی ادامه خواهد داشت؟ مدرک این خبر کجاست؟ این همه دروغ در یک خبر است. این دروغ ها تا کی فقط برای جمع آوری فالوور ادامه خواهد داشت؟»

خورخه مسی همچنین گفته: «باید بگویم که نه مسی چنین رقمی را پیشنهاد داده و نه اصلا توافقی با الهلال داشته است.»

از سوی دیگر کریستوف گالتیه سرمربی پاریسن ژرمن گفته که لیونل مسی از زندگی در پاریس لذت می برد و به احتمال فراوان، قراردادش را تمدید خواهد کرد: «می دانم مسی و مدیران با هم زیاد صحبت می کنند. البته از بحث‌های آن‌ها مطلع نیستم، اما می دانم که همگی خواستار ماندن لیونل مسی در پاریسن ژرمن هستند. لئو در پاریسن ژرمن خوشحال است. او گل‌های زیادی می زند و بازیکن مهمی برای ماست ۱۸ گل زده و ۱۷ پاس گل داده است. با وجود سنش، هر روز به سختی تمرین می کند.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبرها
چشم‌انداز با مهدی مهدوی‌آزاد
خبرها
یورو ۲۰۲۴

شنیداری

پادکست‌ها