عاطفه احمدی

پرچمدار ایران در المپیک مهاجرتش را تکذیب کرد

یکشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۰۲

ساعاتی پیش خبر مهاجرت عاطفه احمدی، پرچمدار ایران در المپیک زمستانی پکن در برخی رسانه‌ها منتشر شد، اما او این خبر را تکذیب کرد: «این خبر کاملا اشتباه هست و تکذیب می‌کنم. من مثل سال‌های پیش با هزینه شخصی خودم، تمرین اومدم! تا برای مسابقات جهانی با آمادگی بیشتری حضور داشته باشم.»

هفته دوم لیگ بین المللی اسکی آلپاین دیروز در حالی در پیست دربندسر آغاز شد که عاطفه احمدی، قهرمان هفته اول مهم ترین غایب این رقابت بود. ملی پوش ۲۲ ساله اسکی ایران ساعتی بعد با انتشار عکسی از خود درون هواپیما نوشت: «آنقدر به خوت احترام بگذار که بدانند لایق بهترین ها هستی.»

او در یک استوری نوشته که سفرش با هماهنگی فدارسیون اسکی و کمیته فنی است: «در مسابقات جهانی ۲۰۲۳ شمارا خواهم دید.»

مسابقات جام جهانی اسکی آلپاین از ۱۷ تا ۳۰ بهمن امسال در دو شهر فرانسه برگزار می‌شود و تیم ایران هم در این مسابقات حاضر خواهد بود.

احمدی تنها زن ایرانی شرکت‌کننده در المپیک زمستانی پکن و برندهٔ مدال طلا در رقابت‌های بین‌المللی اسکی آلپاین ترکیه در سال ۱۳۹۶ است.

حدود دوسال پیش عاطفه احمدی، پس از رقابت‌های جهانی ایتالیا گفته بود: «اسم ما ملی‌پوش است اما باید به فدراسیون ضمانت بدهیم که داریم برای تیم ملی کشورمان مسابقه می‌دهیم. یک ضمانت‌نامه دومیلیاردی هم از ما گرفته‌اند برای اینکه وقتی سفر رفتیم پناهنده نشویم. »

او همان موقع هشدار داده بود: «اگر این‌طور پیش برود، همه خداحافظی می‌کنند. چرا یک ورزشکاری که در سطح حرفه‌ای کار می‌کند، برای تیم ملی کشورش مسابقه می‌دهد، باید از او پول بگیرند.»

خبر ورزشی
خبرها
اقتصاد و بازار

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید