انتقاد رسول خادم از رئیسی: این جماعت نمیدونن چی وعده میدن که بخوان واسش برنامه بیارن

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۸

رسول خادم، قهرمان کشتی ایران و مربی پیشین تیم ملی کشتی در انتقاد به وعده عملی نشده ساخت ۴میلیون خانه، خطاب به ابراهیم رئیسی نوشت: «تکلیف میلیونها نفر غیرخودی که باهات روشنه، ولی دیگه خودیها هم نمیدونن باهات چیکار کنن! حالا هی خودت و بروبچه هایِ تیمت در دولت، مردم رو تهدید کنین!»

وعده ساعت ۴ میلیون مسکن که ابراهیم رئیسی در تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ داد، وعده بی‌سرانجام و تحقق ناپذیری بوده است که در ماه‌های گذشته در کنار خیزش سراسری علیه جمهوری اسلامی، موجب انتقادات فراوانی به دولت سیزدهم جمهوری اسلامی شده است.

رسول خادم با هشتگ #وعده_های_دروغ و بازنشر یک ویدئو از اظهارات رئیسی و محمد مخبر،‌ معاون اولش درباره وعده ۴ میلیون مسکن، خطاب به رئیسی نوشته: «اون از قیمت ارز …! اون از قیمت خودرو …! اون از قیمت ارزاق عمومی مردم …! اینم از وعده یِ مسکن … !!! خدا وکیلی همه اصحابِ قدرت، همه ارگانها و سازمانها، همه یِ نهادهای حاکمیتی و عمومی هم باهات بودن و هستن … تکلیفِ میلیونها نفر “غیرخودی” که باهات روشنه، ولی دیگه “خودی” ها هم نمیدونن باهات چیکار کنن!»

او در ادامه نوشته: «حالا با این کارنامه درخشان! هِی خودت و بر و بچه هایِ تیمت در دولت، برین پُشتِ تریبون و مردم رو تهدید کنین!»

خادم که در ۴ ماه گذشته در کنار مردم بوده است و تلاش کرده دلایل نارضایتی مردم از جمهوری اسلامی و درخواست عمومی برای تغییر رژیم را، شفاف و صریح بنویسد، چنین رئیسی را راهنمایی کرده است: «معلومه کار دولت بطور مستقیم خونه ساختن نیست! دولت زیر ساختها رو واسه جذب سرمایه گذاری غیردولتی ها فراهم میکنه تا اونها با انگیزه کسبِ سود، پولشون رو بیارن توُ کار ساخت مسکن. بعد با تولید انبوه مسکن ، هم بخشی از اونهایی که مسکن ندارن امکانِ خونه دار شدن پیدا میکنن، هم قیمت مسکن رو میشه مدیریت کرد …»

کنایه آخر خادم هم زهردارتر از همه این متن است: «البته این جماعت اصلن نمیدونن چی وعده میدن که بخوان واسش برنامه هم بیارن!»

پربیننده‌ترین‌ها

خبرها
خبر ورزشی
خبرها

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید