لیونل مسی، قهرمان جهان، دومین صید عربستان سعودی؟

یکشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۱۱

تاریخ برای مسی - رونالدو دوباره تکرار می‌شود؛ این‌بار نه در اسپانیا، در عربستان سعودی؛ آنطور که از شایعات بر می‌آید، باید در انتظار یک انتقال بزرگ دیگر به فوتبال عربستان سعودی باشیم؛ لیونل مسی در الهلال!

هنوز دو روز از انتقال جنجالی کریس رونالدو به النصر عربستان سعودی نگذشته است که تصویری از فروش پیراهن شماره ۱۰ الهلال عربستان سعودی در فروشگاه رسمی این تیم منتشر شده که یک نام بر خود دارد؛ مسی! احمد حسن ستاره سابق تیم ملی مصر دیروز این تصویر را منتشر کرد.

پس از آن، شایعاتی درباره انتقال مسی به الهلال مطرح شد. از سوی دیگر هواداران الهلال با منتشر کردن تصویرهای از مسی با پیراهن این تیم خواستار جذب این بازیکن شده‌اند.

الخلیج معتقد است که با توجه به پایان قرارداد مسی با پاری سن ژرمن در تابستان و البته روابط اسپانسری مسی با برخی مقاصد گردشگری عربستان سعودی، احتمال این ترانسفر بسیار زیاد است.

این نقل و انتقال یک حامی دولتی هم دارد؛ شاهزاده عبدالعزیز بن ترکی الفیصل، وزیر ورزش عربستان سعودی که در پیام تبریک قرارداد رونالدو با النصر در توییتی نوشت: «ما از بقیه باشگاه ها برای استخدام ستاره های دیگر حمایت خواهیم کرد.»

مسی کمتر از سه هفته دیگر به عربستان سعودی سفر می‌کند؛ پاری سن ژرمن برای یک بازی دوستانه که قرار است ۱۹ ژانویه ۲۰۲۳ برابر منتخب الهلال و النصر، به ریاض سفر کند. بسیار معتقدند احتمال این بازی آخرین رویارویی رونالدو و مسی در زمین فوتبال است. این مسابقه قرار بود در ابتدای سال ۲۰۲۲ برگزار شود، اما به دلیل پاندمی لغو شد.

روزنامه الریاضیه هم نوشته که احتمالا انتقال رونالدو زمینه ساز حضور دیگر ستاره‌های بزرگ فوتبال جهان در لیگ عربستان خواهد بود. از مودریچ، لیونل مسی، سرخیو راموس، بوسکتس و انگولو کانته به عنوان دیگر ورودی‌ها لیگ عربستان در آینده‌ای نزدیک یاد می‌شود.

پربیننده‌ترین‌ها

مستند کوتاه - روزنامه‌های مشروطه
خبرها
اقتصاد و بازار

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید