علی مرادی وزنه‌برداران معترض را به شورش و خیانت متهم کرد

۱۴۰۱/۳/۱۷

علی مرادی، رئیس فدراسیون وزنه‌برداری در واکنش به درخواست بهداد سلیمی (قهرمان سابق وزنه‌برداری المپیک) برای رفتن از میز ریاست فدراسیون و تشبیه مشکلات وزنه‌برداران با شرایط معیشتی مردم ایران می‌گوید، این کار تشویق به شورش و خیانت است.

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری ایران تاکید کرد: این صحبت‌ها یک نوع تشویق به شورش است. مگر در کشور مشکل معیشتی وجود ندارد؛ اما مردم تحمل می‌کنند. اگر قرار باشد مشکلات معیشتی را مردم در خیابان‌ها اعتراض کنند و تبدیل به شورش شود، تشویق به این کار خیانت است.

مرادی با اشاره به پناهندگی یکتا جمالی، تنها زن مدال‌آور ایران در رشته وزنه‌برداری و نارضایتی اهالی این رشته گفت: ما هم شاکی هستیم. مگر دفعات قبل فدراسیون ورزشکاران را اعزام نمی‌کرد. کسی که شب می‌خوابد و صبح می‌رود، تصمیم خودش بوده است که قطعا اشتباه بوده است. کما اینکه نفرات قبلی هم که چنی تصمیمی گرفتند، پشیمان شدند.

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری درباره مشکلات مالی این فدراسیون می‌گوید: برخی فدراسیون‌ها پاداش یک میلیاردی هم می‌دهند، اما ما در توان‌مان نیست. اجازه دهید اسم نبرم، البته آنجا شنیدم به عکاس و آشپز هم پاداش دادند.

تازه‌ترین خبرها

اخبار ۲۳
۲۴ با فرداد فرحزاد
قصه مردم

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید