حضور تیم قهرمان لیگ ایران در مسابقات والیبال با نام و پرچم امارات

۱۴۰۱/۱/۲۷

باشگاه شهداب یزد، قهرمان این فصل لیگ برتر والیبال ایران، در جام رمضان کشور امارات متحده عربی شرکت کرده که حواشی مختلفی را به دنبال داشته است. گفته می‌شود این تیم با نام “بن ثانی” در این مسابقات حاضر شده و پرچم امارات روی پیراهن بازیکنان شهداب، حک شده است.

امیر شرافت مدیرعامل باشگاه شهداب یزد در مورد حواشی پیش آمده در مورد حضور این تیم در جام رمضان به ایسنا گفت: دوازدهمین سالی است که این مسابقات با اسم تورنمنت NSA SPORTS امارات برگزار می‌شود. دوره‌های قبلی این مسابقات با حضور تیم‌های امارات و تعداد محدودی بازیکن خارجی برگزار می‌شد اما امسال فدراسون والیبال امارات تصمیم گرفته از بازیکنان باکیفیت خارجی و از کشورهای صاحب‌نام والیبال استفاده کند.

او در ادامه افزود: بعد از قهرمانی مدام از سوی اسپانسر ایمیل می‌آمد و حتی به فدراسیون والیبال ایران نامه زدند تا اینکه آقای داورزنی از ما درخواست کرد به عنوان نماینده ایران در این مسابقات شرکت کنیم. ما هم شرایط لازم را فراهم و شرکت کردیم.

شرافت در مورد اینکه روی پیراهن بازیکنان شهداب پرچم امارات حک شده است، گفت: در این مسابقات برای هر تیمی یک اسپانسر مشخص شده که هزینه تیم را پرداخت می‌کند. اصلا بحث این نیست که اسم تیم عوض شده باشد، بن‌ثانی اسم اسپانسر تیم است که داخل پرانتز قرار می‌گیرد حتی شبکه دبی اسپورت هم در گزارش مسابقات تیم ما را با عناوینی چون شهداب ایرانی و منتخب ایرانی معرفی می‌کند. از طرفی ما تنها تیمی هستیم که لوگوی باشگاه هم روی پیراهن بازیکنان قرار دارد. روی تمامی لباس‌های دیگر اعضای تیم لوگوی ایران قرار دارد.

پربیننده‌ترین‌ها

خبر ۵ عصر
خبر ورزشی
خلاصه خبرها

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید