واکنش وزارت ورزش به اتفاقات مشهد: فدراسیون باید از افرادی که دچار صدمه شدند دلجویی کند

۱۴۰۱/۱/۱۰

پس از اتفاقات رخ داده در حاشیه دیدار روز گذشته تیم ملی فوتبال ایران مقابل لبنان، محسن معتمد کیا، مشاور رسانه ای وزیر ورزش و جوانان به این موضوع واکنش نشان داد.

او در رشته توئیتی نوشت: «‏٢۴ ساعت پس از اتفاقات بازی مشهد همچنان انتقادهایی مطرح است. یک سو دلسوزان و هوادارانی هستند که پشتیبان ورزش بوده‌اند و سوی دیگر معدود افرادی که بعنوان مسببان وضع موجود در فوتبال، به جای عذرخواهی و پاسخگویی، مثل همیشه مدعی‌اند ‏و خودشان را قربانی جا زده و ابایی هم برای گرا دادن به فیفا و AFC ندارند. فدراسیون بعنوان متولی فوتبال کشور از مدت‌ها قبل درخواست برگزاری بازی را در مشهد مطرح کرد و با وجود تجربه کم در برگزاری بازی‌های فوتبال ملی در خارج از تهران، با پیگیری فدراسیون این بازی به مشهد منتقل شد.
‏در این بین نحوه بلیت‌فروشی، مشکلات عدیده در سامانه اعلامی فدراسیون، رعایت نشدن پروتکل های بهداشتی، حضور بیش از ظرفیت اعلام شده در استادیوم و ... مشکلات زیادی را برای هواداران ایجاد کرد.
‏سیاست وزارت ورزش و جوانان حمایت از ورود تماشاگران خانم به استادیوم‌هاست؛ سیاستی که در بازی قبلی تیم ملی اجرا شد و می‌تواند با رفع نواقص به الگویی برای سایر بازی‌ها تبدیل شود.
فدراسیون فوتبال موظف است با بررسی اتفاقات رخ‌داده در بازی دیروز و دلجویی از افرادی که بدلیل ضعف‌ فدراسیون فوتبال در ساماندهی برگزاری بازی، دچار صدمه مادی و معنوی شدند، از آنها دلجویی کند. به زودی نتیجه خدمت مردم عزیز و رسانه‌ها ارائه خواهد شد.

اخبار
چهره‌ها - سوئیس
اخبار

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید