«جام شرافت را ما بردیم»؛ احضار نکونام به کمیته انضباطی پس از حمله به فدراسیون و داوری

شنبه ۱۴۰۳/۰۳/۰۵

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال جواد نکونام، سرمربی استقلال را به دلیل «نشر اکاذیب و اظهارات خلاف واقع نسبت به داوران پس از دیدار مقابل نساجی» جهت ادای پاره‌ای از توضیحات، احضار کرد. نکونام روز گذشته انتقادات تندی به فدراسیون،‌ داوری‌ها و مهدی تاج به زبان آورد.

همچنین کمیته انضباطی از مهدی هاشمی نسب، محمد نوازی، آرش رضاوند، روزبه چشمی و حسین حسینی خواسته درباره اظهارات و رفتارشان، دفاعیه ارسال کنند.

جواد نکونام، پس از توقف برابر نساجی و از دست رفتن صدر جدول گفت: «ما برای جام شرافت، پاکی و مردانگی می‌جنگیم و در لیگی که ما می‌جنگیم برنده هستیم و آن یکی جام مبارک آن تیم دیگر باشد!»

نکونام همچنین با انتقاد از مهدی تاج، گفت: «شخص آقای تاج در روز اول که مربی تیم ملی بودم بلایی سر من آورد که از تیم ملی کنار رفتم. امسال هم چندین و چند بار گفتم که نمی‌گذارند و نخواهند گذاشت که قهرمان شویم.»

سرمربی استقلال درباره داوری هم گفت: «بیژن حیدری برای ما قضاوت کرده که یکبار در دیدار با مس رفسنجان با اشتباه کمک داور و او دو امتیاز از دست دادیم. برادر ایشان به سود رقیب در بازی با ملوان دو امتیاز گرفت و هفته بعد از آن برادر او دیدار با تراکتور را قضاوت می‌کند و امروز پنالتی تیم من را نگرفت. حیدری اجازه نداد تیمم فوتبال بازی کند.»


خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
خبرها
چشم‌انداز با مهدی مهدوی‌آزاد
خبرها

شنیداری

پادکست‌ها