شاهزاده رضا پهلوی: جهان بدون سرکردگان جنایت‌کار جمهوری اسلامی جای بهتری است

دوشنبه ۱۴۰۳/۰۲/۳۱

شاهزاده رضا پهلوی در واکنش به کشته شدن ابراهیم رئیسی و همراهانش، در حساب ایکس خود نوشت: «ابراهیم رئیسی یک جنایتکار علیه بشریت و یکی از بی‌رحم‌ترین و بدنام‌ترین سرکردگان رژیم جمهوری اسلامی بود.»

شاهزاده رضا پهلوی افزود: رئیسی از همان نخستین سال‌های روی کار آمدن این رژیم در کسب و کار مرگ و اعدام و جنایت بود و دستانش آغشته به خون هزاران هزار ایرانی.

بی‌جهت نیست که ملت ایران و به‌ویژه خانواده‌های قربانیان رئیسی، امروز از مرگ وی شادمانند و شاید تنها افسوس‌شان این است که او سقوط جمهوری اسلامی را ندید و برای جرم‌ و جنایت‌هایش محاکمه نشد.
ملت آگاه ایران در عین حال، به خوبی می‌داند که رئیسی، جلاد خمینی و خامنه‌ای، و کارگزار آنها در سرکوب و فساد و ترور بود و سیاست‌های رژیم در عرصه داخلی و خارجی با مرگ او تغییر نخواهد کرد. از هم‌اکنون می‌توان انتظار داشت که جایگزین رئیسی که از دل یک سیرک انتخاباتی دیگر بیرون خواهد آمد نیز هم‌چون او فردی فاسد و جنایتکار خواهد بود. ملت ما اما به کمتر از نابودی جمهوری اسلامیِ که ایران را اشغال کرده‌، راضی نخواهد شد و با قدرت و همبستگی افزون‌تر به مبارزه با رژیمی که هر روز ضعف و چنددستگیش آشکارتر می‌شود، ادامه خواهد داد.
به یاد و نام تک‌تک قربانیان ابراهیم رئیسی، تلاش‌های خود را برای آزادی و بازپس‌گیری میهن‌مان دوچندان می‌کنیم که جهان نیز بدون جمهوری اسلامی و سرکردگان جنایتکارش جای بهتری برای زندگی خواهد بود.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
خبر
مستند کوتاه - جنگ برای استقلال
جهان‌نما

شنیداری

پادکست‌ها