کلینزمن پیش از بازی با استرالیا: تورنمنت همین است، برای موفقیت باید بر رنج‌ها پیروز شوید

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۲

یورگن کلینزمن، سرمربی تیم ملی فوتبال کره جنوبی، در نشست خبری پیش از بازی با استرالیا در مرحله یک‌چهارم‌نهایی جام قهرمانی آسیا، گفت: «شاید بازی فردا هم مثل بازی با عربستان سعودی، ۱۲۰ دقیقه‌ای باشد. این خاصیت تورنمنت‌هاست، برای موفقیت در آنها باید بر رنج‌های خود پیروز شوید.»

این سرمربی آلمانی با تمجید از استرالیا، گفت: « استرالیا تیم بسیار خوبی است. احترام بالایی برایشان قائل هستیم. این بازی شبیه هر بازی حذفی دیگری سخت و دشوار است. بازی با عربستان سعودی سخت بود و حالا هیجان زیادی برای بازی با استرالیا داریم. بازی‌های استرالیا را دیدیم. تیم جنگنده‌ای هستند. هردو تیم شانس برابری دارند و ما هم آماده مبارزه هستیم.»

کلینزمن خوشحالی خود از همکاری با بازیکنان کره را هم ابراز کرد: «شادمان و خوش‌بخت هستم که هدایت چنین تیمی را دارم. بازیکنان مستعد، متفاوت و بی‌نظیری دارم. مایلم به آنها بگویم که باید از این فرصت‌ها استفاده کنند. از بودن در قطر نهایت استفاده را ببرند و تا رسیدن به دیدار فینال تلاش کنند. تیم‌های خوبی مثل ایران، قطر و ژاپن هم در این جام هستند ولی ما هم تیم بسیار خوبی داریم و باید تلاش کنیم.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبرها
تار و پود - فصل دوم
خبرها
تیتر اول

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.