پرسپولیس به صداوسیما: «یحیی را برکنار کنیم که در دنیای نادان‌ها مدال افتخار بگیریم؟»

جمعه ۱۴۰۲/۰۹/۱۷

پس از پخش یک گزارش در خصوص وضعیت باشگاه پرسپولیس بعد از حذف از لیگ قهرمانان و حمله به سرمربی و مدیرعامل این تیم در برنامه تلویزیونی ورزشگاه، باشگاه پرسپولیس بیانیه‌ای با تیتر: «برنامه عجیب و غریب تلویزیون، سند مظلومیت و حقانیت پرسپولیس» صادر کرد.

در بخشی از این بیانیه آمده: «فقط به مونولوگی که برای مدیرعامل باشگاه نوشته شده توجه کنید‌. این دیگر نقد رسانه‌ای نیست‌. دشمنی و کینه است یا آن‌جا که سرمربی موفق تیم را می‌کوبند‌. موفق چون عملکرد یحیی را باید در این چند سال بررسی کرد نه در چند بازی. جالب این که برای عبور از او از قهرمانی‌های سال‌های اخیر و سه گانه سال قبل وام می‌گیرند! این دیگر حیرت‌آورترین بود. آن سه گانه را با چه کسی و چه کسانی به دست آوردیم؟ حالا برای چند بازی چنین مربی را کنار بگذاریم که در دنیای نادان‌ها مدال افتخار بگیریم؟ این چه سخن و رویکردی است.»

«عجیب است که با پرسپولیس و بازی‌هایش کسب درآمد کنند و بخشی از آن را به جای آن‌که در اختیار پرسپولیس بگذارند، آن را به برنامه‌سازانی اختصاص بدهند که پرسپولیس را تهدید به استفاده از تریبونی که دارند می‌کنند و به دنبال ایجاد بی‌ثباتی در مجموعه هستند در حالی که خود بارها گفته‌اند، ثبات از عوامل موفقیت است.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبرها
جهان‌نما
خبرها
خبر ورزشی

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.