«همدستی سپاه و دولت برای برکناری یحیی»؛ حمایت اسطوره‌ها و پیشکسوتان پرسپولیس از گل‌محمدی

پنجشنبه ۱۴۰۲/۰۹/۱۶

پس از حذف پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا، رسانه‌های دولتی و امنیتی با حمله به گل‌محمدی، خواهان جدایی او از پرسپولیس شدند. در این بین اما، تعدادی از بزرگان و بازیکنان سابق این باشگاه مانند علی کریمی، علی پروین، مهدی مهدوی‌کیا، محمد پنجعلی و ناصر محمدخانی به حمایت از او پرداختند.

علی کریمی، اسطوره فوتبال ایران، با انتشار یک استوری نوشت: «روزهای سخت می‌گذره، فقط باید دید چه کسانی همدردت بودند و چه کسانی از غریبه‌ها، غریب‌تر.»

علی پروین، اسطوره باشگاه پرسپولیس، هم در یک مصاحبه در حمایت از گل‌محمدی گفته: «مگر می‌شود یک مربی موفق را برکنار کرد؟ کادر فنی پرسپولیس کارش را می‌کند و مشکلی وجود ندارد. هواداران واقعی پرسپولیس نباید با یک باخت پشت تیم و کادر فنی را خالی کنند.»

مهدی مهدوی‌کیا، کاپیتان سابق پرسپولیس، در یک استوری، نوشت: «در زندگی روزهای خوب و بد زیادی هست. دوست و هوادار واقعی در روزهای سخت کنار شماست و وگرنه در روزهای خوب طرفداران بسیارند. چه خوب که در روزهای سخت، سربلند باشیم.»

محمد پنجعلی، کاپیتان پرافتخار سال‌های دور پرسپولیس، نیز با انتشار یک استوری، نوشت: «بسیار باارزش‌تر از جام‌های باشگاهی و بین‌المللی، جام شرافت و انسانیت است. همان‌گونه که بعضی از نام‌ها همیشه در اذهان می‌مانند و خیلی از قهرمانان زود فراموش می‌شوند. یحیی عزیز، باعث افتخار باشگاه بزرگ پرسپولیس هستی.»

ناصر محمدخانی هم در اینستاگرام نوشته: «بعد از حذف کریم باقری، پروسه حذف یحیی، آخرین بازمانده شرافت در این فوتبال، کلید خورد.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

۲۴
۲۴
جهان‌نما
خبرها

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.