جنجال هدیه رونالدو به دختر نقاش؛ درخواست فاطمه‌حمامی از پرسپولیس برای برگرداندن‌لباس‌اصلی

پنجشنبه ۱۴۰۲/۰۶/۳۰

دو روز پس از ملاقات فاطمه حمامی با رونالدو، مشخص شده پیراهن اصلی النصر با امضا رونالدو از سوی باشگاه پرسپولیس به فاطمه حمامی داده نشده است. باشگاه پرسپولیس با ارائه توضیحی در مورد این موضوع اعلام کرد این پیراهن نزد باشگاه جا مانده و امروز به بستگان او تحویل داده می‌شود.

پس از بازتاب خبر باقی ماندن لباس اصلی‌ای که رونالدو به این هنرمند اهدا کرده بود در نزد مسئولان پرسپولیس، تسنیم توضیحی از این باشگاه منتشر کرده که در آن آمده: «مسئولان باشگاه پرسپولیس قبل از اینکه مقدمات دیدار رونالدو با فاطمه حمامی فراهم شود با مسئولان النصر جلسه‌ای داشتند که دو دست لباس رونالدو از طرف تیم النصر به باشگاه پرسپولیس اهدا می‌شود. زمانی که فاطمه حمامی به دیدار رونالدو رفت این بازیکن و باشگاه النصر کیتی برای اهدا همراه نداشتند و مسئولان پرسپولیس همان لباس اهدایی باشگاه النصر را برای امضا و هدیه به هنرمند معلول در اختیار رونالدو قرار می‌دهند.»

در ادامه توضیح پرسپولیس آمده: «بعد از اتمام این دیدار خانواده فاطمه حمامی کیت سورمه‌ای رنگ را همراه خود می‌برند و مسئولان پرسپولیس بعد از بازی متوجه می‌شوند که کیت زرد رنگ که امضای رونالدو روی آن حک شده و آن را تقدیم این هنرمند کرده، جا مانده است. در تماسی که مسئولان پرسپولیس با خانواده حمامی می‌گیرند این موضوع را اطلاع می‌دهند و امروز قرار است یکی از اعضای خانواده این زن هنرمند در باشگاه حاضر شود تا کیت زرد رنگ را تحویل بگیرد.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

تیتر اول
خبرها
چشم‌انداز
خبرها

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.