محمود فکری: تمام هم و غم ما شده اگر دست کشتی‌گیر ما را داور زن گرفت، سانسور کنیم

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۰۶/۲۸

محمود فکری، سرمربی هوادار، در نشست خبری پیش از بازی برابر تراکتور، با انتقاد از برنامه‌ریزی‌هایی که باعث شده فوتبال از پیشرفت دور باشد، گفت: «الان تمام هم و غم ما شده اورزینکه کشتی‌گیری که قهرمان می‌شود، یک داور زن دستش را بالا نبرد که صحنه را نشان ندهیم.»

فکری که به صحنه‌ی بالارفتن دست حسن یزدانی توسط داور زن در مسابقات جهانی بلگراد و سانسور آن توسط صداوسیمای جمهوری اسلامی کنایه می‌زد، گفت: «دنیا به سمت جلو می‌رود و ما هم باید برنامه‌ریزی خود را درست کنیم. اگر برنامه‌ریزی خوبی داشته باشیم، ما هم می‌توانیم به سمت پیشرفت حرکت کنیم.»

سرمربی اسبق استقلال با انتقاد از قانون سقف قرارداد گفت: «فوتبال ما به اندازه کافی به جامعه سرویس می‌دهد. اگر خصوصی باشد درآمدش را دارد و اگر دولتی است، که ظاهرا این‌گونه است، باید بودجه‌اش تامین شود و خواسته‌های هوادارانش برآورده شود.»

فکری در رابطه با حضور بازیکنان بزرگی چون رونالدو در فوتبال آسیا گفت: «جذب این بازیکنان هزینه نیست. وقتی این بازیکنان را به کشور خود می‌آورند، چندین برابر درآمدزایی دارند. ما هم راه درآمدزایی و برنامه‌ریزی را یاد بگیریم تا فوتبال‌مان پیشرفت کند.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبرها
تار و پود
خبرها
چند چند

رادیو

پادکست‌ها

وقت روایت شماست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.