روایت درویش درباره فرش و دخترش: دخترم را بردم تا حتما درباره فلسطین از رونالدو سوال کند

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۰۶/۲۸

رضا درویش، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، در رابطه با حضور دخترش به عنوان مترجم در مراسم استقبال از رونالدو و حواشی‌ای که این موضوع به دنبال داشت با خبرنگاران صحبت کرد و دلیل حضور دختر خود را، اطمینان از پرسیده‌شدن سوال از رونالدو در مورد فلسطین عنوان کرد.

درویش در خصوص حضور دخترش در مراسم گفت: «بخل و حسد تار و پود خیلی‌ها را گرفته است. اولین بار هم نیست، جاهای دیگری هم بودند که دوربین نبود. ضمن اینکه یک سوالی کردیم که فکر کردم شاید خیلی‌ها برنتابند این سوال را راجع‌به فلسطین بپرسند. می‌خواستم مطمئن باشم که این سوال پرسیده شود. اتفاقا خیلی اصرار داشت وارد فضای مردانه نشود اما گفتیم عیب ندارد شما بیا تا این سوال را از طرف باشگاه بپرسیم از رونالدو.»

درویش در خصوص فرش اهدایی به رونالدو هم گفت: «شب قبل یکی به ما گفت از طرف هواداران پرسپولیس برای اینکه بداند به او علاقه‌مند هستند و بهترین سوغات ایران هم فرش ابریشم است، این را بدهیم. قیمتش را نمی‌دانم. دندان اسب پیش‌کشی را نمی‌شمارند.»

مدیرعامل پرسپولیس در رابطه با غیبت علی دایی در مراسم استقبال از رونالدو بر خلاف اعلام اولیه باشگاه، گفت: «بنا بود بیاید. گفت دوست دارم بیایم با رونالدو دیداری داشته باشم. با من هم قرار داشت ولی ظاهرا باید دادگاهی می‌رفت که طول کشید.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

چشم‌انداز
اقتصاد و بازار
۲۴ با فرداد فرحزاد
جهان‌نما

شنیداری

پادکست‌ها