موضع تازه خداداد عزیزی پس از حکم مشاوره: اشتباه کردم، الهویی بسیار کاربلد است

جمعه ۱۴۰۲/۰۶/۱۷

خداداد عزیزی، مشاور فنی سرمربی تیم ملی، که پیشتر به انتخاب سعید الهویی به عنوان دستیار اول امیر قلعه‌نویی معترض بود و نداشتن سابقه بازی و همچنین نتایج ضعیف او در هدایت موقت گل‌گهر را از نقاط ضعف او برشمرده بود، پس از ملحق‌شدن به جمع دستیاران پرتعداد قلعه‌نویی، نظرش را عوض کرد.

عزیزی در گفتگو با یک برنامه تلویزیونی در این باره گفت: «امیرخان [قلعه نویی] همان زمان به من گفت که درباره الهویی زود قضاوت کردی. وقتی کنار تیم آمدم فهمیدم درست می‌گوید. من سال‌ها فوتبال بازی کردم و در جام جهانی حضور داشتم اما باید وقتی اشتباه می‌کنم به آن اعتراف کنم و بگویم اشتباه کردم. سعید الهویی در طراحی تمرینات و کادرفنی و آنالیز بسیار انسان کاربلدی است و بسیار کارش را بلد است.»

تعاریف عزیزی البته به همین‌جا ختم نشده و در ادامه گفت: «من هم در حضور قلعه نویی و هم به صورت خصوصی به خود الهویی گفتم که تو کارت را بلد هستی. به سعید گفتم درباره تو قضاوت کردم و قضاوتم هم قضاوت غلطی بود. از او دلجویی و عذرخواهی کردم.»

عزیزی در خصوص احتمال برگزاری دربی پایتخت در قطر هم گفت: «من فکر نمی‌کنم. دربی استقلال پرسپولیس برای مردم و طرفداران این دو تیم است. خیلی عجیب و غریب است اگر بازی این دو تیم در قطر برگزار شود. من فکر می‌کنم برای فوتبال ما خیلی جذاب نیست. طرفداران استقلال و پرسپولیس یک فصل صبر می‌کنند تا دو دربی ببینند. امیدوارم این اتفاق نیفتد چون به صلاح فوتبال ما نیست. آن هم در آن شرایط آب‌وهوایی و جایی که طرفداران نیستند. به نظر من شاید کیفیت دربی هم پایین بیاید. البته شاید استرس کمتر شود، اما جذابیت دربی این است که در استادیوم آزادی برگزار شود، حتی اگر چمن آن بد باشد.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
حرف آخر با پوریا زراعتی
خبرها
تیتر اول با نیوشا صارمی

شنیداری

پادکست‌ها