سیمونه اینزاگی: من‌سیتی قوی‌ترین تیم دنیاست، اما این بازی ۱۱ به ۱۱ است

جمعه ۱۴۰۲/۰۳/۱۹

سیمونه اینزاگی، مربی اینتر، در آستانه بازی فردا با منچسترسیتی گفت: «طبیعی است که منچسترسیتی بخت اول باشد. آن‌ها قوی‌ترین تیم دنیا هستند و این از تعداد کم باخت‌هایشان معلوم است. ولی این بازی ۱۱ نفر جلوی ۱۱ نفر است. ما سفری رؤیایی داشته‌ایم و اینجا هستیم تا بازی کنیم.»

اینزاگی در نشست خبری پیش از فینال لیگ قهرمانان اروپا گفت: «این پنجاه و هفتمین بازی این فصل ما است؛ ۵۶ مسابقه قبلی باعث شد اینجا باشیم. لحظات سخت آن‌ بازی‌ها باعث شد رشد کنیم. در بعضی بازی‌ها حق‌مان بود ببازیم و در بعضی از بازی‌ها حق‌مان بود ببریم. دیوانه‌وار تلاش کردیم و این تلاش ما را به استانبول رساند.»

سرمربی اینترمیلان گفت: سبکی که باید با آن بازی کنیم را می‌شناسیم. می‌دانیم که منچسترسیتی بهترین تیم دنیا است. افتخار می‌کنیم اینجا هستیم و هر کاری که بتوانیم، انجام می‌دهیم تا تمرکز کامل داشته باشیم و اشتباهات را به حداقل برسانیم. ما راحت ننشسته‌ایم. کاملاً متمرکز هستیم. جلوی یک تیم واقعاً قوی، قدم به قدم می‌جنگیم.»

او گفت: «این فرصت را داریم که اسم خودمان را در تاریخ این باشگاه بنویسیم. سخت است اما ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم. می‌دانیم که این مسابقه برای همه در اینتر چه معنایی دارد. هواداران همیشه در کنار ما بوده‌اند. ما مسئولیت زیادی داریم.»

سرمربی اینتر گفت: «ما در اواخر فصل بازی‌های زیادی انجام داده‌ایم. روز پشت روز و بازی پشت بازی از احساس خوبی برخوردار بودیم و داریم نتایج خوبی که به دست آورده‌ایم را مزه مزه می‌کنیم اما نمی‌خواهیم اینجا توقف کنیم. در فینال به بهترین شکل ممکن بازی خواهیم کرد.»

اینزاگی درباره اریک هالند، اسلحه مرگبار پپ گواردیولا گفت: «می‌دانیم هالند چقدر قوی است. یک برنامه‌ای را آماده کرده‌ایم تا او را ساکت نگه داریم؛ اگرچه کل اینتر باید خوب بازی کند تا او و تیمش را محدود کنیم. آن‌ها خوب دفاع می‌کنند و خوب حمله می‌کنند. ما تلاش می‌کنیم بازی خودمان را انجام دهیم.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

امروز
خبرها
جهان‌نما
حرف آخر

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.