پپ گواردیولا: اینتر تاریخ بزرگتری از ما دارد،‌ اما مهم نیست، مهم ۹۵ دقیقه فینال است

جمعه ۱۴۰۲/۰۳/۱۹

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی گفت: فتح سی‌ال رویای بزرگ سیتی است و با وجودی که اینتر تاریخ بزرگتری نسبت به سیتی دارد اما مهم این است که با شروع بازی چه تیمی دست بالا را خواهد داشت. قهرمانی بدون شک رویا است. ولی برای رسیدن به هر موفقیتی باید حتما اشتیاق و حتی وسواس داشته باشید.

گواردیولا در نشست خبری پیش از فینال لیگ قهرمانان مقابل اینتر گفت: من تا جایی که می‌شد بازی‌های اینتر را دیده‌ام تا تشخیص بدهم که چه باید بکنیم. در نهایت این هم یک بازی فوتبال است. تیمی که در طول ۹۵ دقیقه بهتر بازی کند برنده می‌شود. اینتر تاریخ بزرگتری نسبت به ما دارد. ولی این مهم نیست. مهم این است که فرداشب در استانبول ما بهترین عملکرد ممکن را داشته باشیم.

سرمربی سیتی درباره هالند گفت: من برای بحث درباره میانگین گلزنی هالند اینجا نیستم. اگر به گلزن بودن او شک دارید تنها کسی هستید که با چنین شکی روبرو است. من هیچ شکی به ارلینگ و گلزنی‌اش ندارم و او فردا آماده است به ما کمک کند تا فاتح چمپیونزلیگ بشویم.

او گفت: من در گذشته مسی را داشتم و حالا هالند را دارم. این علت موفقیت من است. شوخی نمی‌کنم. من کاری می‌کنم که آنها حس کنند تنهایی نمی‌توانند موفق شوند و ما در کنار هم یک تیم قوی هستیم. هر مربی موفقی یک باشگاه قوی پشت سرش داشته و بازیکنان خوبی که زیر نظرش کار کرده‌اند. هیچوقت یک مربی برای تیمش گل نزده.

پپ گواردیولا درباره اینترمیلان گفت: آنها از بالا پرس می‌کنند. اونانا دروازه‌بان بزرگی است. باستونی هم در سمت چپ خیلی خوب است. او هم این توان را دارد که برای مهاجمان بازی‌سازی کند و هم می‌تواند پاسهای کلیدی بدهد. ما باید سعی کنیم این ارتباط‌ها را قطع کنیم ولی نمی‌دانم چطور. ما هر وقت توپ را در اختیار داشته باشیم سعی می‌کنیم روی دروازه آنها حمله کنیم. در مقابل تیمی که پنج نفره دفاع می‌کند کار سختی است ولی سعی می‌کنیم راه‌حلی پیدا کنیم.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبرها
جهان‌نما
خبرها
حرف آخر با پوریا زراعتی

شنیداری

پادکست‌ها