واکنش فدراسیون به هدایای تیم‌ملی؛ خبرسازی‌ها برای تضعیف فوتبال ایران و فدراسیون است

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۰۳/۱۶

حواشی پاداش‌های بازیکنان تیم ملی در جام جهانی هنوز به پایان نرسیده است. از شایعات درباره تعداد سکه‌های اهدایی رییس جمهور تا پژو ۲۰۶ به اعضای تیم ملی فوتبال که بازهم توسط محمدحسین میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر تکرار شد. فدراسیون در بیانیه‌ای به این موضوع واکنش نشان داده است.

ضمن اعلام پیگیری موارد مطروحه از سوی بخش حقوقی فدراسیون به استحضار افکار عمومی می رساند:

۱. مانند سنوات گذشته به تیم های ملی که جواز حضور در جام جهانی را کسب نموده اند، هدایایی از سوی ریاست محترم جمهوری به بازیکنان و کادر فنی و کادر اجرایی در زمان بدرقه تیم ملی اهدا شده. تعداد اعلامی در برنامه حاشیه ساز به هیچ وجه صحت ندارد.

۲.برخلاف سناریوی طرح شده و ایراد افترا، هیچ یک از اعضای هیات رییسه فدراسیون سکه ای دریافت نکرده اند.

۳.دروغ جدید دیگر اهدا خودروی پژو ۲۰۶ بوده که بر این بهتان هم می باید مثل موارد قبلی خط بطلانی کشید.

۴.کذب گویی های مکرر در برنامه صدرالاشاره که مسبوق به سابقه است، متاسفانه بی توجه به واقعیت و صرفا جهت تضعیف و تسویه حساب با فوتبال ایران رقم می خورد. لکن مردم،که صاحبان اصلی رسانه ملی هستند خود درباره این جریان و پشت پرده آن اطلاعات کامل دارند و میزان کاهش مخاطب آن خود حدیث مفصلی است از این مجمل. با این وجود، فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران به جهت دفاع از تمامیت فوتبال کشور موارد را پیگیری و در موعد مقتضی مسائل مهمی را با افکار عمومی در خصوص این برنامه در میان خواهد گذاشت تا یک بار برای همیشه و قاطعانه شاهد برچیده شدن القا تفکرات مسموم به فوتبال ملی باشیم.

آنچه که خواسته یا ناخواسته توسط این برنامه، سناریونویسی و مطرح می شود به هر نیتی که دارند، خوراک خبری کذب و دستاویزی برای شبکه های معاند تلقی می شود.

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبرها
گفت‌وگوی ویژه
خبرها
جهان‌نما

شنیداری

پادکست‌ها