کشتی‌گیر مغضوب دبیر: امیدوارم انسان‌های باشرف و باوجدان روی کار بیایند

شنبه ۱۴۰۲/۰۲/۱۶

علیرضا نجاتی،قهرمان کشتی ایران که در ماه‌های‌ گذشته و پس از حمایت از خیزش انقلابی، توسط علیرضا دبیر از تیم ملی کنار گذاشته شد،‌ در اینستاگرام نوشت: «تشکر میکنم از تک تک عزیزانی که در این مسیر چند ساله منو حمایت کردن و قوت قلب من بودند. مسیر سخت است و دشوار ولی راهی جز رفتن نیست»

هیچ وقت در این مملکت به ورزشکارانی مثل من بها داده نشده و حقشان را دیگران خوردند. وقتی به روی تشک می‌رفتم همراهم باری بزرگ را به دوشم میکشیدم که فردای من و خانوادم در این کشور چه خواهد شد. به هرحال کار به اینجا کشید و صدایم در امد و نتوانستم سکوت کنم. امیدوارم انسان های باشرف و با وجدانی روی کار بیایند و حق من و امثال من را بی منت بدهند.

علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی چندی پیش در اردوی تیم ملی کشتی ایران خطاب به کشتی‌گیران گفت: «کشتی گیر نباید درباره مسائل سیاسی یا مدیریتی اظهار نظر کند، چون تمرکز خود را از دست می‌دهد و نمی‌تواند با همه توان برای کسب موفقیت تلاش کند. شما وظیفه‌ای به جز تمرین و کشتی گرفتن ندارید.»

اما علیرضا نجاتی به دلیل حمایت از اعتراضات از تیم ملی کنار گذاشته شد. او نوشته: «بخاطر خواستن کمترین حقم در این کشور از ورزشم از چیزی که سالها براش تلاش کردم کنار گذاشته شدم من در این کشور به اندازه‌ی خودم زحمت کشیدم و پرچمش‌و بالا بردم اما حق من و امثال من این نبود که در نهایت به خاطر حمایت از مردم و خواستن کمترین حقم در این جامعه این گونه کنار گذاشته شوم و بعد از گرفتن مدال جهانی و آسیایی در تمام رده‌ها، آینده ای نامعلوم در انتظارم باشد.»

او از تلاش‌های روح الله میکائیلی، مربی‌اش برای بازگشت به تیم ملی تشکر کرده: «روح الله میکائیلی عزیز برای من سالها زحمت کشید و در این اواخر به فدراسیون رو زد تا سهمیه ای که حق من بود را پس بگیرد که در نهایت نشد. من شرمندم آقا روح الله نباید میزاشتم که بری با کسی که بویی از انسانیت نبرده صحبت بکنی، خیلی مرد بزرگی هستی.»

نجاتی در جملاتی مبهم از رفتن نوشته است: «تشکر میکنم از تک تک عزیزانی که در این مسیر چند ساله منو حمایت کردن و قوت قلب من بودند. مسیر سخت است و دشوار ولی راهی جز رفتن نیست …»

پربیننده‌ترین‌ها

خبرها
چشم‌انداز
خبرها

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید