واکنش استقلال به «پیکان-پرسپولیس» در آزادی: این لکه ننگ تاابد بر پیشانی سازمان لیگ می‌ماند

پنجشنبه ۱۴۰۲/۰۲/۱۴

بیژن طاهری، سرپرست تیم فوتبال استقلال پس از اعلام میزبانی پیکان از پرسپولیس در ورزشگاه آزادی گفت: «مگر یک مسئول تصمیم گیر نباید بی طرف باشد؟ مگر باید برای یک رنگ خاص تلاش کند؟ این تصمیم گیری شائبه برانگیز و از عدالت به دور است. این ننگ بر پیشانی سازمان لیگ می‌ماند.»

باشگاه استقلال از چند هفته پیش در بیانیه‌های مختلف خواستار انجام ابازی پیکان - پرسپولیس در ورزشگاهی غیر از آزادی بوده است. اما ظهر امروز اعلام شد شورای تامین استان تهران با برگزاری این دیدار در ورزشگاه دستگردی مخالفت کرده است.

پرسپولیس پیش از این گفته بود حاضر نیست بدون تماشاگرانش با پیکان بازی کند.

طاهری با اشاره به بازی پیکان - استقلال که بدون تماشاگر در دستگردی برگزار شد، گفت: «سوال من از سازمان لیگ این است که چرا تبعیض بین تیم‌ها قائل هستید و ما چرا باید در دستگردی و بدون تماشاگر مقابل پیکان بازی می‌کردیم و تیم دیگر در آزادی و با تماشاگر بازی کند؟ چون گفتند ما بازی نمی‌کنیم؟! چرا کرج یا جاهای دیگر و شهرهای اطراف تهران این بازی را برگزار نکردند؟ مگر پیکان میزبان نیست و حق انتخاب ندارد؟»

سرپرست استقلال گفت: ما کم زحمت نکشیدیم و تلاش کردیم با وجود همه مشکلات و تغییرات، دل هواداران را شاد کنیم ولی این اتفاقات باور کردنی نیست. پارسال هم کسی انتظار نداشت ما قهرمان شویم و تا به خودشان آمدند، دیدند ما سه هفته مانده با پایان لیگ، قهرمان شدیم وگرنه مطمئن باشید که نمی‌گذاشتند به قهرمانی برسیم.

او دوباره ادعاهای استقلال درباره داوری را پیش کشیده است: آن هم از وضع چینش و افتضاحات داوری. ما الکی زحمت می‌کشیم و سرکار هستیم. ما و هواداران چه گناهی کرده‌ایم که این تبعیض را باید تحمل کنیم؟ کسی فراموش نمی‌کند که آن‌ها خودشان باعث و بانی تبعیض و ایجاد شائبه میشوند. پیکان اگر در حال سقوط بود، این اتفاق رخ می‌داد؟

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

خبر
تیتر اول
خبر
چشم‌انداز با مهدی مهدوی‌آزاد

شنیداری

پادکست‌ها