۶۵ بازی، فقط ۴ بار در ترکیب اصلی؛ جدایی سامان قدوس از برنتفورد، احتمالا در تابستان

جمعه ۱۴۰۲/۰۱/۱۱

سامان قدوس که از شهریور ۹۹ تاکنون در برنتفورد به صورت قرضی و دائم بازی کرده است، در پایان فصل از این تیم جدا می‌شود. قدوس در ۶۵ بازی برنتفورد در لیگ برتر، فقط در ۴ بازی در ترکیب اصلی بوده است. این درحالی است که «زنبورها» ماه‌ها به دنبال به خدمت گرفتن هافبک ملی پوش ایرانی بودند.

بی‌بی‌سی نوشته که سامان قدوس به روزهای پایانی حضورش در برنتفورد نزدیک می شود و به نظر می رسد او به دنبال نشان دادن خود در هفته های باقی مانده است تا بتواند پیشنهاد خوبی برای فصل بعد داشته باشد.

برنتفورد ۱۶ ماه هافبک ملی پوش ایرانی را دنبال کردند تا اینکه در سپتامبر ۲۰۲۰ او را ابتدا به صورت قرضی به خدمت گرفتند. او در ژانویه بعد به طور دائم به این تیم پیوست و قراردادش در تابستان امسال به پایان می رسد، اگرچه یک گزینه تمدید برای یک سال دیگر در قرارداد او با برنتفورد وجود دارد.

با این حال سامان قدوس در برنتفورد نتوانسته است فرصت زیادی برای بازی داشته باشد. قدوس از ۶۵ بازی برنتفورد در لیگ برتر فقط در ۴ بازی از ابتدا در ترکیب تیمش بوده است که هیچ کدام در این فصل نبوده است.

او در سال ۲۰۲۳ تنها دو بار آن هم به صورت بازیکن تعویضی در ترکیب تیمش بوده و به نظر می‌رسد شانس کمی برای ماندن در برنتفورد و به نظر از تیم جدا شود.

سامان قدوس بعد از جدایی از اوسترشوندز سوئد، در اولین فصل حضور در آمیان در لیگ فرانسه خوش درخشید و یکی از بهترین بازیکنان تیمش لقب گرفت. قدوس که بازی های خوبی همراه آمیان در لیگ فرانسه داشت به دلیل مسائل انضباطی مربوط به بستن قرارداد با هوئسکا اسپانیا، چهار ماه از فعالیت های فوتبالی محروم شد. او در ادامه مصدوم شد تا با این شرایط سخت حضور در برنتفورد را شروع کند.

تیم‌های فولام و کوئینزپارک رنجرز نیز به دنبال جذب این بازیکن بودند ولی بازیکن ایرانی بعد از حضور در فرانسه راهی برنتفورد شد.

تازه‌ترین خبرها

پربیننده‌ترین‌ها

جهان‌نما
۲۴
جهان‌نما

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید