اقدام هماهنگ علیه فتح‌الله‌زاده؛ حمایت بازیکنان استقلال از عارف غلامی

یکشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۸

در روز شروع تعطیلات تمرینات استقلال و درحالی که خبر می‌رسد بازیکنان بدون دریافت پولی، تعطیلات را شروع کرده‌اند، بازیکنان استقلال در اقدامی هماهنگ با انتشار تصویری از عارف غلامی، از او حمایت کردند. روز گذشته باشگاه استقلال عارف غلامی به دلیل تحریک بازیکنان، ۲۰ درصد جریمه کرد.

چند روز پیش و پس از اینکه خبر رسید استقلال توانسته پول طلب استراماچونی را از همراه اول بگیرد تا بحران ۸۰ میلیاردی را از سر بگذراند، بازیکنان استقلال که به گفته ساپینتو، مدتهاست دریافتی نداشته‌اند، در کمپ ناصر حجازی اعتصاب کردند و تمرین نکردند. گفته شد عارف غلامی لیدر این اعتصاب است.

نکته اینکه گفته شده باشگاه طلب استراماچونی را قرارداد اسپانسری فصل آینده گرفته و عملا بزرگترین درآمد فصل آینده را پیش‌خور کرده است.

پس از این گفته شد باشگاه استقلال وعده داده که تا پیش از پایان سال بازیکنان، بخشی از مطالباتشان را دریافت خواهند کرد. اما برخی رسانه‌ها خبر داده اند تعطیلات نوروزی برای استقلالی‌ها بدون پرداختی از طرف باشگاه شروع می‌شود.

با این حال استقلال اعلام کرده که عارف غلامی «باتوجه به غیبت عمدی در تمرینات، استوری علیه باشگاه و تحریک بازیکنان به تعطیلی تمرین تیم که باعث مخدوش کردن وجهه و اعتبار باشگاه و…‌ شد و باتوجه به تعدد تخلفات، مرتکب صرفا به مجازات اشد (بیست درصد کسر از قرارداد) محکوم می‌شود.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

تیتر اول
جهان‌نما
چشم‌انداز
اقتصاد و بازار

رادیو

پادکست‌ها

حقیقت در صدای توست

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما ارسال کنید.