استقلال طلبکار بازیکنانش شد؛ ۷۰ درصد دادیم، اعتصاب کردید، از قرارداد کم می‌شود

جمعه ۱۴۰۱/۱۲/۲۶

یک روز پس از اعتصاب بازیکنان استقلال به دلیل پرداخت نشدن مطالبات، خبرگزاری‌های دولتی ایرنا و امنیتی فارس، از برخورد با عوامل اعتصاب در تیم خبر دادند و البته نوشتند که عارف غلامی به عنوان سردسته اعتصاب‌کننده‌ها به کمیته انضباطی فراخوانده‌شده و احتمالا از قراردادش کم می‌شود.

صبح دیروز که خبر رسید استقلال توانسته پول طلب استراماچونی را از همراه اول بگیرد تا بحران ۸۰ میلیاردی را از سر بگذراند، بازیکنان استقلال که به گفته ساپینتو، مدتهاست دریافتی نداشته‌اند، در کمپ ناصر حجازی اعتصاب کردند و تمرین نکردند. اما از همان موقع خبرنگاران نزدیک به باشگاه استقلال بلوای اعتصاب را برگردن عارف غلامی انداختند.

امروز خبرگزاری ایرنا با اعلام پایان اعتصاب بازیکنان استقلال نوشته: «اعتصاب استقلالی‌ها در شرایطی انجام شده بود که گفته می‌شود برخی از بازیکنان این تیم بیشتر از ۷۰ درصد قرارداد خود را دریافت کرده‌اند. ضمن اینکه قرار است تا پیش از پایان سال باز هم دریافتی داشته باشند.»

خبرگزاری فارس هم دراین‌باره نوشته: «مدیریت باشگاه استقلال معتقد است بین ۵۰ تا ۷۰ درصد مطالبات بازیکنان پرداخت شده و در این مقطع که باشگاه درگیر تامین منابع مالی برای پرداخت بدهی استراماچونی است، بازیکنان نباید به خاطر چند روز تاخیر در پرداخت پول پایان سال، دست به تحریم تمرین و اعتراض بزنند.»

اما عارف غلامی متهم شورش نیم‌روزه در استقلال است. فارس نوشته: «عارف غلامی فردا در کمیته انضباطی باشگاه به ادای توضیحات می‌پردازد. البته به جز غلامی، با یکی دو بازیکن دیگر نیز که در این اعتصاب نقشی محوری داشتند برخورد می‌شود و حتی ممکن است این بازیکنان با کسر قرارداد جریمه شوند. عارف غلامی بیش از ۷۰ درصد قرارداد این فصلش را دریافت کرده و با دریافت بخشی از مطالبات سال گذشته‌اش، تاکنون از مدیریت جدید باشگاه حدود ۱۳ میلیارد دریافت کرده است.»

خبرهای بیشتر

پربیننده‌ترین ویدیوها

جهان‌نما
خبرها
خبرها
چشم‌انداز با مهدی مهدوی‌آزاد

شنیداری

پادکست‌ها