مس سونگون، گیتی‌پسند را برد و قهرمان لیگ‌برتر فوتسال شد

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۲۰

تیم فوتسال مس سونگون با برتری ۴ - یک برابر گیتی‌پسند، یک هفته زودتر قهرمان لیگ برتر ایران شد. مس سونگون ورزقان به پنجمین قهرمانی خود در تاریخ این مسابقات دست پیدا کرد. در پایان هفته ۲۵ لیگ برتر فوتسال، مس با ۶۶ امتیاز، قهرمان شد. گیتی‌پسند با ۵۷ امتیاز دوم است.

مس در نیمه نخست این دیدار توسط سالار آقاپور به گل رسید اما دقایقی بعد، کریمی بازی را به تساوی کشاند. در دقایق پایانی نیمه نخست، حمزه کدخدایی و سالار آقاپور دو بار دیگر دروازه مهمان را باز کردند تا مسی‌ها با پیروزی ۳ بر یک به رختکن بروند.

در نیمه دوم گیتی‌پسند بازی را هجومی‌تر از حریف آغاز کرد اما بعد از گذشت نیمی از زمان این نیمه، شاگردان محمد کشاورز رو به استفاده از تاکتیک «پاور پلی» آوردند.

در سه دقیقه پایانی بازی، مس سونگون پنج خطایی شد و محدودیت خطای این تیم به پایان رسید. با وجود همه اتفاقات، در اواخر نیمه دوم شاگردان تقی‌پور با ضربه سر مهدی جاوید به گل چهارم رسیدند و مس با پیروزی برابر حریف مستقیم خود، قهرمان لیگ برتر فوتسال ایران شود و به پنجمین قهرمانی خود در این رقابت‌ها دست پیدا کند.

در پایان هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتسال، مس با ۶۶ امتیاز صدرنشین و قهرمان لیگ برتر فوتسال شد. گیتی‌پسند با ۵۷ امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد و کراپ با ۵۵ امتیاز رتبه سوم را به خود اختصاص داده است.

پربیننده‌ترین‌ها

جهان‌نما
خبرها
جهان‌نما

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید