بی‌خبری هیات فوتبال خراسان رضوی: پول دادند تا تعرض جنسی به ۱۵فوتبالیست نونهال رسانه‌ای شود

شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۰۱

محسن حیدری، دبیر هیات فوتبال خراسان رضوی از تعرض جنسی به ۱۵ فوتبالیست نونهال در مدرسه فوتبالی در #مشهد اظهار بی‌اطلاعی کرد: ما از این موضوع بی‌اطلاع بودیم. پول خرج شده تا این خبر در همه کانال‌های خبری درج شود. این موضوع منطقی و اخلاقی نیست.

دبیر هیات فوتبال خراسان رضوی درحالی از این موضوع اظهار بی‌اطلاعی می‌کند که ایرنا، خبرگزاری دولت مدعی شده وزیر ورزش از دو هفته قبل در جریان این فاجعه بوده است: «دو هفته پیش و به محض وصول گزارش‌هایی از تخلف در یکی از مدارس فوتبال در شهر مشهد، حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان به حراست این وزارت‌خانه دستور داد تا به موضوع رسیدگی کرده و پس از بررسی این ادعاها، در صورت صحت گزارش‌های رسیده با عامل یا عاملین این اتفاق با قاطعیت برخورد شود.»

با این‌حال، حیدری، دبیر هیات فوتبال خراسان رضوی در برنامه ورزشی شبکه خراسان رضوی با اظهار بی‌اطلاعی از نام تیم مطرح‌شده گفت: «ما از این موضوع بی‌اطلاع بودیم، به اداره کل ورزش می روم تا از صحت و سقم ماجرا مطلع شوم. این موضوع هنوز اثبات نشده‌است. در ۳ سالی که در هیات فوتبال بوده‌ایم، چه در مباحث مالی و چه اخلاقی سعی کردیم مسائل را حل کنیم. این خبر چون اثبات نشده به دروغ منتشر شده‌است و تا این لحظه ما شکایتی در این خصوص نداشته ایم. موضوع را اگر مطلع بودم در نطفه خفه می‌کردم.»

حیدری وعده داده «در این حوزه و در حوزه مالی بین خانواده و باشگاه‌ها هیچ مماشاتی نخواهیم‌داشت.»

از سوی دیگر علی اکبر هاشمی جواهری، مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی دراین‌باره گفته است: «تا به امروز کوتاهی های متعددی از هیات فوتبال استان مشاهده شده که اگر این موضوع نیز در بررسی های ما مورد تایید قرار بگیرد، مسلما با عوامل دخیل در ماجرا برخورد قاطع و قانونی خواهد شد. در این موضوع با کسی مماشات نداریم. اگر تخلف محرز شود شک نداشته باشید که به شدیدترین شکل برخورد می کنیم.»

همچنین رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال از تشکیل کارگروه ویژه درباره گزارش های دریافتی پیرامون یکی از مدارس فوتبال در مشهد خبر داده است.

تازه‌ترین خبرها

پربیننده‌ترین‌ها

جهان‌نما
خبرها
خبرها

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید