بنجامین مندی

تبرئه ستاره منچسترسیتی از اتهام ۶ تجاوز

جمعه ۱۴۰۱/۱۰/۲۳

بنجامین مندی، مدافع چپ منچسترسیتی پس از پنج ماه محاکمه در شش پرونده تجاوز و یکی از پرونده‌های آزار جنسی بی‌گناه شناخته شد. اگرچه دو پرونده دیگر او که یکی تجاوز و دیگری آزار است، همچنان جریان خواهد داشت تا دادگاه تصمیم‌گیری کند.

مندی در محاکمه خود گفته بود که زنانی که او را به تجاوز متهم کرده بودند، همگی می خواستند با او رابطه جنسی داشته باشند. او تماس با زنی را که مدعی بود در آشپزخانه اش به او تجاوز جنسی کرده بود را تکذیب کرد.

او پس از بازداشت در نوامبر ۲۰۲۰، به هفت مورد تجاوز جنسی علیه چهار زن، یک فقره اقدام به تجاوز جنسی علیه زن پنجم و یک اتهام تجاوز جنسی به زن ششم متهم شده بود.

هیئت منصفه ۶۰ ساعت جلسه در ۱۴ روز داشت. مندی در جلسه محاکمه گفت که برای او "طبیعی" است که با تعداد زیادی از زنان مختلف رابطه داشته باشد، گاهی اوقات در همان شبی که با آنها دوست می‌شود، رابطه جنسی داشته است.

این شش زن او را متهم کرده بودند که بین پاییز ۲۰۱۸ تا پاییز ۲۰۲۱ در عمارت ۴.۸ میلیون پوندی خود، در مهمانی های غیرقانونی در دوران قرنطینه کووید، به آنها تجاوز کرده است.

به نوشته گاردین، اغلب مهمانان در استخر مندی با هم آشنا می‌شدند و در اتاق‌های خانه رابطه جنسی داشتند و گاهی اوقات شریک زندگی خود را عوض می‌کردند.

یک زن ۱۷ ساله ادعا کرد در همان شب توسط مندی و ماتری، معروف به ساها، مورد تجاوز قرار گرفته است. این مردان از چهار مورد تجاوز جنسی مربوط به او تبرئه شدند.

دادستان گفته ماتری وظیفه انتخاب زنان جوان جذاب را برای مندی برعهده داشته است.

پس از گذشت چندین هفته از محاکمه، دادگاه، مندی و ماتری را در مورد تجاوز جنسی به زن ۱۹ ساله بی گناه شناخت، این تصمیم پس از ارائه ویديویی بود که نشان می داد او با ماتری «رابطه جنسی مشتاقانه و آشکارا توافقی» دارد.

جهان‌نما
۲۴ با فرداد فرحزاد
۲۴ با فرداد فرحزاد

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید