شعارهای شبانه مردم در محله‌های مختلف تهران در ادامه خیزش انقلابی

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۲

بر اساس گزارش‌ها و تصاویر رسیده به ایران‌اینترنشنال، در ادامه خیزش انقلابی ایرانیان علیه جمهوری اسلامی، مردم در محله‌های مختلف تهران در شامگاه چهارشنبه ۲۱ دی شعارهایی را علیه حکومت و همچنین علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی سر دادند.

ویدیوهای رسیده به ایران‌اینترنشنال نشان می‌دهند شهروندان تهرانی در منطقه‌های مختلف این شهر شامگاه چهارشنبه نیز مانند شب‌های گذشته از خانه‌های خود شعارهایی علیه جمهوری اسلامی سر دادند.

تهرانپارس، شهرک باقری، سعادت‌آباد و شهرک چیتگر برخی از این مناطق بودند.

همچنین ویدیوی رسیده به ایران‌اینترنشنال نشان می‌دهد هم‌زمان با خیزش انقلابی مردم، شهروندان در مسعودیه تهران اقدام به دیوارنویسی اعتراضی کرده‌اند.

ویدیویی هم در صفحه تلگرام «١۵٠٠ تصویر» منتشر شده با این توضیح که ماموران سرکوب‌گر و آمبولانس در بامداد پنج‌شنبه ٢٢ دی‌ ماه در مقابل زندان رجایی‌شهر کرج مستقر شده‌اند.

یک ویدیوی رسیده دیگر نیز نشان می‌دهد شهروندی به یاد محمد حسینی، معترض اعدام شده به دست جمهوری اسلامی، درصدد پخش غذاست. او در این ویدیو می‌گوید: «محمد جان تو تنها نیستی و ما همه خواهرانت هستیم.»

با وجود گذشت نزدیک به چهار ماه از خیزش انقلابی علیه جمهوری اسلامی، اعتراضات سراسری علیه حکومت همچنان به صورت‌های مختلف ادامه دارد.

پربیننده‌ترین‌ها

خبر ورزشی
خبرها
خبر ورزشی

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید