حسن روشن: زمانی‌که آجورلو به استقلال آمد، کودتا شد

چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۱۴

حسن روشن، پیشکسوت استقلال در واکنش به مصاحبه مصطفی آجرلو، مدیرعامل پیشین استقلال گفت: «اصلا ما متوجه نشدیم آجورلو چگونه آمد و چگونه رفت. آن موقع هم که آمد کودتا شد!»

جالب اینکه مصطفی آجرلو چند روز پیش در گفتگویی برکناری اش را کودتا خوانده بود: «من اسم این را کودتا می‌گذارم چون رییس هیئت مدیره و مدیرعامل من هستم. انتظار من از برادر عزیزم، آقای سجادی که به عنوان وزیر ورزش هستند، صادق بودن و راستگو بودن است چطور ایشان می‌گویند هیئت مدیره چنین تصمیمی گرفته‌اند؟»

بدهی‌های باقیمانده از دوران مدیریت مصطفی آجرلو در استقلال در ماه‌های گذشته جنجال‌های پی‌درپی داشته است. علی فتح‌الله زاده گفته این بدهی‌ها به زودی به ۶۰۰ میلیارد تومان هم می‌رسد. نکته اینکه برای پرداخت بدهی، وثیقه وام ۱۵۰ میلیاردی باشگاه را پس گرفتند و به بدهی بانکی افزوده‌اند.

روشن دراین باره به فارس گفته: «من که نمی‌توانم بروم شکایت کنم. اگر من مدیرعامل بشوم یقه‌اش را می‌گیرم. مدیرعامل باید پیگیر این موضوع بشود. به حقوقی باشگاه اعلام کند و آن‌ها هم به وزارت ورزش اعلام کنند و آن‌ها هم هرکه هست را بازخواست کنند. الان باشگاه بدهکار است. شخص آجورلو که بدهکار نیست.»

پیشکسوت استقلال گفت: «هرکسی وام را امضا کرده باید جوابگو باشد. به استقلال چه ربطی دارد؟ از طرف باشگاه استقلال چه کسی امضا کرده؟ هرکه امضا کرده جوابش را بدهد. اگر فتح‌الله زاده خودش نمی‌تواند، به من حکم بدهد، می‌روم همه پول‌ها را از هرکسی که هست، می‌گیرم.»

او تهدید کرد که با هواداران مقابل خانه آجرلو تجمع می‌کند: «با هواداران می‌رویم مقابل خانه‌اش، ماشینش را می‌گیریم. این وضعیت چطور ممکن است؟ چون آجورلو یا مدیران قبلی رفته‌اند، هتل باید یقه من را بگیرد؟ هرکه امضا کرده تاوانش را بدهد. باید تعارف را کنار بگذاریم. استقلال هیچ وقت اندازه زمانیکه های‌وب آمده پول نداشته است. برای چه باید بدهکار باشیم؟»

تازه‌ترین خبرها

پربیننده‌ترین‌ها

جهان‌نما
خبرها
بررسی بازارها

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید