در پی اعتراض گسترده،‌ پلمب ویلای علی کریمی شبانه برداشته شد

سه‌شنبه ۱۴۰۱/۰۷/۰۵

در پی انتشار تصاویر پلمب ویلای علی کریمی در لواسان و اعتراض گسترده کاربران شبکه‌های اجتماعی به آن، ویدیوهایی در رسانه‌های اجتماعی منتشر شد که نشان‌دهنده فک پلمب شبانه آن بود.

پلمب ویلای کریمی پس از حمایت او از خیزش سراسری برای اعتراض به کشته شدن مهسا امینی انجام شده بود که در پی راه‌اندازی پویشی برای بازداشت او و توقیف اموالش از سوی خبرگزاری فارس، وابسته به سپاه پاسداران، و برخی از چهره‌های حکومتی رخ داد.

یکی از این چهره‌ها حمید رسایی، نماینده پیشین مجلس، بود که در مصاحبه‌ای در رادیو تلوزیون حکومتی جمهوری‌اسلامی ایده توقیف اموال کریمی را مطرح کرد که در واکنش به آن کاپیتان سابق تیم ملی گفت: «اگر توانستید بگیرید؛ فدای سر مردمم.»

پس از راه‌اندازی پویش علیه کریمی در رسانه حکومتی فارس، او در توییتی از کاربران خواست پاسخ بدهند که آیا حمایتش از مردم ایران اشتباه بوده یا خیر که در پاسخ، تا زمان تنظیم این خبر، بیش از ۹۰ درصد کاربران گزینه «خیر درست بوده» را انتخاب کردند.

حمایت بی قید و شرط کریمی از اعتراض‌های مردم ایران منجر به حمله تند رسانه‌های حکومتی به او شده تا جایی که برخی از آنها سعی دارند او را به عنوان «مدیر جریان اغتشاش» جا بزنند.

در پی قتل مهسا امینی به دست ماموران گشت ارشاد، این بازیکن سابق تیم ملی واکنش‌های متعددی در حمایت از اعتراض‌های مردم نشان داده و اقبال عمومی از وی تا جایی پیش رفته که مردم نام او را تجمع‌هایشان فریاد می‌زنند.

تازه‌ترین خبرها

پوشش ویژه
خبر ورزشی
پوشش ویژه

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید