کارلوس کی‌روش: از کسی کینه ندارم و به فدراسیون دستور نمی‌دهم

چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۶/۲۳

نشست مهدی تاج و نایب رییس‌های فدراسیون فوتبال با کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ظهر امروز در مرکز ملی فوتبال برگزار شد.

کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال در این نشست گفت: برگشته‌ام و چشم داشتی ندارم و فقط به این دلیل هستم که خاطره‌ای خوش برای مردم ایران به یادگار بگذارم.

کی‌روش افزود: چالش را دوست دارم تا جایی که به موفقیت تیم ملی ختم شود. هیچ کینه‌ای از کسی ندارم و از اینکه مذاکراتی را با مهدی تاج درباره سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران داشتم و قبول کردم، از او متشکرم. باید دست به دست هم داده و کارهای زیادی را انجام دهیم. با تمام توان خود، در ادوار جام جهانی حضور داشته و امیدوارم مثمرثمر باشم. با اعتمادی که رئیس فدراسیون و هیات رئیسه کردند، وظایف من بسیار سنگین‌تر است. تجربه کافی دارم و نباید با رسانه‌ها بجنگیم، باید آنقدر خوب عمل کنیم که همه از ما دفاع کنند.

کی‌روش در ادامه بیان کرد: در جام جهانی در گروهی هستیم که علاوه بر رسانه های داخلی، بسیاری از رسانه‌های خارجی به ما می پردازند لذا نظم و انضباط در این راستا بسیار مهم است. از نظر فوتبالی در گروه خاصی هستیم و از نظر اجتماعی و سیاسی می‌دانم که فدراسیون فوتبال چه انتظاری از من دارد. در رابطه با اینکه گفته‌اند کی‌روش به فدراسیون فوتبال دستور می دهد، باید بگویم بین من و رئیس توافق صورت می گیرد و این گونه نیست.

تازه‌ترین خبرها

جهان‌نما
پوشش ویژه
جهان‌نما

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید