تشکیل جلسه اضطراری شورای تامین رفسنجان پس از کشته شدن ۱۰ نفر در یک نزاع

دوشنبه ۱۴۰۱/۰۵/۱۷

مقام‌های استان کرمان از کشته شدن ۱۰ نفر در یک نزاع خبر دادند و شورای تامین هم پس از این حادثه یک جلسه اضطراری تشکیل داد.

حسین رضایی سرپرست فرمانداری رفسنجان به ایرنا گفت این نزاع عصر یکشنبه۱۷ مرداد در باغ‌های کشاورزی منطقه نوق رفسنجان روی داد و ضارب که یک تبعه افغانستان بوده ساعتی بعد در حال خروج از استان کرمان در شهرستان انار به دست پلیس دستگیر شد.

به گفته سرپرست فرمانداری رفسنجان، در این حادثه، ضارب با چاقو ۶ تبعه افغانستانی و چهار نفر ایرانی را به قتل رساند و همچنین یک نفر زخمی شد که درمان او در بیمارستان ادامه دارد.

رضایی ادامه داد ضارب از «تعادل روحی و روانی برخوردار نبوده» و هنگام دستگیری، خودزنی کرد و به بیمارستان منتقل شد، اما جراحتش سطحی است.

رحمان جلالی معاون سیاسی و امنیتی استاندار کرمان نیز گفت این حادثه «ابعاد امنیتی نداشت»، اما جلسه شورای تامین شهرستان نیز با فوریت تشکیل و ابعاد مختلف حادثه بررسی شد

او با اعلام این که شروع ماجرا در نزدیکی چاه آب کشاورزی بوده، اضافه کرد برادر ضارب نیز بازداشت شده است.

جلالی گفت: «برادر قاتل مدعی شده ضارب مشکلات روحی روانی و اعتیاد داشته و در افغانستان نیز جزو دسته اراذل و مخلان امنیت بوده است و حتی خانواده خود و سایر اتباع را به قتل تهدید کرده بوده است.»

به گفته معاون استاندار کرمان، ضارب مجوز اقامت در ایران نداشت و برخی افراد به قتل رسیده از خویشاوندان قاتل و تبعه افغان هستند.

خبر ورزشی
پوشش ویژه
مرور مطبوعات

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید