اخراج اسکوچیچ یا بازگشت کی‌روش؛ اختلاف نظر و دو دستگی در اردوی تیم ملی فوتبال ایران

۱۴۰۱/۴/۱۷

شایعه بازگشت کارلوس کی‌روش به نیمکت تیم ملی فوتبال ایران مهمترین خبر این روزهای فوتبال ایران است، خبری که در بین اهالی فوتبال و ملی‌پوشان ایران با واکنش‌های متفاوتی همراه بوده است.

در حالیکه به نظر می‌رسد مرد پرتغالی به نیمکت تیم ملی در قطر ۲۰۲۲ نزدیک شده است اما دو دستگی و اختلاف نظر بین ملی‌پوشان به چشم می‌خورد. خبرگزاری مهر با انتشار گزارشی در اینباره به دو دستگی در بین ملی‌پوشان درباره بازگشت کارلوس کی‌روش یا اخراج اسکوچیچ پرداخته است.

خبرگزاری مهر با اشاره به استوری برخی از ملی‌پوشان درباره حمایت از اسکوچیچ نوشت:‌ ورای تلاش‌ها و چالش‌هایی که فدراسیون فوتبال با نهادهای دیگر بر سر بحث انتخاب تیم ملی دارد، شواهد گویای اختلافات درون تیمی برای سرمربی این تیم است. واکنش بعضی از بازیکنان تیم ملی و انتشار یک پیام حمایتی از اسکوچیچ و سکوت دیگر بازیکنان کاملاً گویای اتفاقاتی است که زیر پوست تیم ملی در جریان است.

در بخشی از گزارش مهر آمده است: صبح امروز جمعه سردار آزمون به همراه دیگر بازیکنانی نظیر علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی زادگان، شجاع خلیل زاده و صادق محرمی، در نقش حامی اسکوچیچ در اینستاگرام خود پیام مشترکی را منتشر کردند.

در این جملات در شرایطی به «فرد فرد» بازیکنان تیم ملی برای حمایت از اسکوچیچ تاکید شده است که تاکنون (ظهر امروز) خبری از بازنشر این پیام در اینستاگرام سایر بازیکنان از جمله مهدی طارمی، علیرضا جهانبخش، احسان حاج صفی، کریم انصاریفرد، امیر عابدزاده و… نیست.

مهر در این گزارش با اشاره به اختلاف نظر ملی‌پوشان نوشت: به نظر می‌رسد بازیکنان تیم ملی ایران به دو دسته تقسیم شده‌اند و در حالی که عده‌ای حاضر به ادامه کار با اسکوچیچ هستند، سایر نفرات تمایل دارند مربی دیگری به جای او در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر روی نیمکت تیم ملی بنشیند.

جهان‌نما
اخبار
خبر ورزشی

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید