عزیزی خادم: فدراسیونی که از من گرفتید غصبی است

۱۴۰۱/۴/۱۱

رئیس عزل شده فدراسیون فوتبال در مورد شایعه ارتباط فدراسیون با جادوگر گفت: خوبان عالم که فی‌نفسه کلمه بدی نیست. هرجایی که کسی قلب و وجودش پاک باشد از او استدعای دعا دارم. اینکه چیز بدی نیست. بااین‌حال بگذار از خود شما بپرسم؛ آیا کنار تیم ملی کسی یا چیزی مرتبط با این موضوع دیدید؟

شهاب عزیزی خادم در گفت‌وگو با روزنامه شرق در مورد دریافتی ۶۶۷ میلیون تومانی از فدراسیون اظهار داشت: حقوق من ۲۵ تا ۳۰ میلیون تومان است. مابقی این رقم که فکر می‌کنم نزدیک به ۳۰۰ میلیون تومان باشد، مربوط به پاداش صعود به جام جهانی آن‌هم برای مرحله اول است. من پاداش مرحله دوم را هم نگرفته‌ام.

او در ادامه گفت: در یک سال اعضایی که کنار من بودند، یکباره و یک‌شبه، هر هشت نفر در اقدامی بی‌سابقه و در یک توطئه کامل، بدون هیچ استنادی من را کنار گذاشتند. آن‌هم در شرایطی که پنج درصد هم برای صعود ایران به جام جهانی شانسی متصور نمی‌شدند. ولی عامدانه فدراسیون را تخریب کردند. رئیس فدراسیون را عامدانه و روی یک برگه آ چهار عزل کردند. چرا رسانه ملی به من تریبون نداد تا دفاع کنم؟ همین الان هم به من تریبون بدهند تا بیایم دفاع کنم. چرا تا فدراسیون فوتبال آماده، ترگل و صعودش به جام جهانی قطعی شد، یک‌دفعه این‌همه خواستگار پیدا کرد؟

رئیس معزول فدراسیون فوتبال گفت: این فدراسیون که الان از عزیزی‌خادم گرفته‌اند غصبی است؛ این فدراسیون را غصب کرده‌اند. اینها با ظلم و ستم این فدراسیون را از عزیزی‌خادم گرفتند. اگر تخلف کرده‌ام، مالی را اضافه برداشته‌ام، حتی یک دلار، بیایند رسیدگی کنند. چرا تهمت زدید؟ چرا چهره فوتبال را خراب می‌کنید؟ چرا این همه دروغ؟ یک بازی را به خاطر خوش‌خدمتی به مشهد بردند که دیدید چه آسیب‌هایی زدند. چرا الان سکوت کرده‌اند؟ آن نماینده مجلسی که هر روز صبح تا شب کارش دیده‌شدن و تخریب عزیزی‌خادم بود، الان کجاست؟ چرا راجع به مشهد حرف نمی‌زنند؟ چرا راجع به کانادا حرف نمی‌زنند؟ اگر من تیم ملی را برمی‌داشتم و به کانادا می‌رفتم که می‌گفتند من جریان فلان هستم.

تازه‌ترین خبرها

خلاصه خبرها
چشم‌انداز با سیما ثابت
انسان، زمین، فردا

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید