ورود حراست فدراسیون فوتبال ایران به ماجرای قراردادهای نجومی در لیگ برتر

۱۴۰۱/۴/۷

رئیس حراست فدراسیون فوتبال ایران از ورود به پرونده قراردادهای نجومی در لیگ برتر فوتبال ایران خبر داد.

محمد حسین حمیسی با اشاره به ورود حراست در ماجرای امضای قراردادی نجومی به فارس گفت: با توجه به شرایط فعلی، حراست فدراسیون طبق تعامل با سازمان لیگ به این مسائل ورود خواهد داشت. تمام موارد مطرح شده را بررسی کرده و براساس منافع و مصالح فوتبال کشور اقدام خواهیم کرد.

رئیس حراست فدراسیون فوتبال ایران درباره دریافت شکایت از سوی برخی از باشگاه‌ها درباره مسائل نامتعارف مالی تاکید کرد: باید مشخص شود علت و عوامل چنین قول و قرارهایی چیست. هنوز باشگاه‌ها در مرحله نقل و انتقالات هستند و قراردادهای خود را برای سازمان لیگ ارسال نکرده‌اند اما پس از دریافت قراردادها، تلاش می‌کنیم قبل از صدور کارت بازی برای بازیکنان همه ارزیابی‌های لازم را صورت داده و به جمع بندی نهایی برسیم.

حمیسی با اشاره به ادعای باشگاه استقلال درباره اضافه شدن بند ملی‌پوش شدن در قرارداد برخی بازیکنان از سوی پرسپولیس گفت:‌ اینکه باشگاهی به بازیکن وعده بدهد در صورت عقد قرارداد با تیم ما با تیم ملی به جام جهانی می‌روی، یک تخلف است. حراست فدراسیون فوتبال و کمیته اخلاق هم به ماجرا ورود کردند و حتی از فرد مدعی خواستند با حضور در جلسه کمیته اخلاق توضیحاتش را ارائه بدهد.

جهان‌نما
خبر ورزشی
جهان‌نما

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید