پاسخ ملی‌پوشان وزنه‌برداری به مرادی: هتل ۵ ستاره نمی‌خواهیم، احترام بگذارید

۱۴۰۱/۳/۱۲

اعضای تیم ملی وزنه‌برداری ایران با انتشار بیانیه دیگری در پاسخ به علی مرادی، رییس این فدراسیون اعلام کردند که چیزی بیشتر از حقشان یا هتل ۵ ستاره نخواسته اند و تنها می‌خواهند که شأن آنها حفظ شود و مشکلاتشان حل شود.

در بخشی از این بیانیه آمده است: ما فقط می‌خواهیم مشکلات موجود برطرف شود نه اینکه بیشتر از قبل از سوی رییس فدراسیون مورد بی احترامی قرار بگیریم. ما قبلا هم این مشکلات را با رییس فدراسیون در میان گذاشته بودیم اما با برخورد نامناسبی روبرو شدیم.

مشکل ما، کیفیت بد غذاست که با ارزان‌ترین مواد غذایی تهیه می‌شود. حقوق و پاداش به ملی‌پوشان پرداخت نمی‌شود یا به صورت سلیقه‌ای انجام می‌شود. خوابگاه وزنه برداری مدت زمان زیادی است که نیاز بازسازی دارد و اسکان در آن بسیار سخت است. با وجود اینکه پس از تمرینات سنگین و پرفشار نیاز به ریکاوری داریم، فیزیوتراپ در کنار تیم نیست، سونا و جکوزی نیز یک سال است که خراب‌ بوده و تعمیر نشده‌اند. سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی خوابگاه هم همین شرایط را دارند. برگزاری کنسرت‌ها در سالن مسابقه، مخل آسایش و استراحت وزنه‌برداران شده و حتی پیمانکار، یکی از درهای ورود به رستوران وزنه‌برداری را هم به روی ملی‌پوشان بسته است.

پربیننده‌ترین‌ها

اخبار
چشم‌انداز
خبر

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید