خبرگزاری ایرنا: هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال از رسمیت افتاد

۱۴۰۱/۱/۲۸

۲۸ بهمن سال گذشته عزیزی خادم از ریاست فدراسیون فوتبال برکنار شد. در ادامه نایب رئیس فدراسیون در نامه‌ای به ای‌اف‌سی در خصوص وجاهت قانونی دو نایب رئیس اول و دوم از این کنفدراسیون استعلام کرد و ای‌اف‌سی حضور نایب رئیس اول و دوم را به دلیل اینکه منتخب مجمع نیستند، غیرقانونی خواند.

خبرگزاری ایرنا امروز در خبری مدعی شد: با توجه به غیرقانونی بودن حضور نایب رئیس اول و دوم فدراسیون فوتبال و دستگیری نایب رئیس سوم این فدراسیون و همچنین عزل عزیزی خادم که به عنوان رئیس فدراسیون، عضو هیئت رئیسه این فدراسیون هم بود و در حال حاضر این سمت را بر عهده ندارد عملا این ۴ نفر دیگر نمی‌توانند در جلسات هیئت رئیسه شرکت کنند و با این اوصاف دیگر امکان برگزاری جلسات هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال نیست؛ چرا که این جلسات با دو سوم اعضا رسمیت پیدا می‌کند و در حال حاضر تنها ۷ عضو هیئت رئیسه امکان حضور در جلسات را دارند؛ اما برای رسمیت پیدا کردن جلسات هیئت رئیسه، باید حدقل ۸ عضو در این جلسات حاضر شوند.

در چنین شرایطی که امکان برگزاری جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال وجود ندارد درخواست‌های اعضای مجمع باید توسط دبیرکل در مجمع دهم خرداد این فدراسیون طرح و در خصوص آن تصمیم‌گیری شود؛ مگر اینکه تا آن زمان مشکلی که برای نایب رئیس بازداشت شده فدراسیون به وجود آمده، حل شود.

اخبار
چشم‌انداز
خبر

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید