ولودیمیر زلنسکی در مراسم جوایز موسیقی گرمی: از هر راهی، جز سکوت به اوکراین کمک کنید

۱۴۰۱/۱/۱۵

مراسم شصت‌وچهارمین دوره اهدای جوایز موسیقی گرمی در حالی برگزار شد که ولودیمیر زلنسکی، رییس‌جمهوری اوکراین طی سخنانی ویدیویی در این مراسم، از حاضران و تماشاگران خواست تا از هر راهی که می‌توانند، غیر از سکوت، به اوکراین کمک کنند.

رییس‌جمهوری اوکراین، در این پیام همچنین گفت: «چه چیز بیش از سکوت شهرهای ویران‌شده و مردم جان‌باخته، در تضاد با موسیقی است؟»

زلنسکی بر سکوت نکردن درباره وضعیت اوکراین تاکید کرد و گفت: «سکوت را امروز با موسیقی‌تان پر کنید تا داستان ما را بگویید. از هر راهی که می‌توانید به ما کمک کنید. هر راهی، جز سکوت»

پس از آن بود که جوایز شصت‌وچهارمین دوره موسیقی گرمی به برندگان نامزدها در رشته‌های متفاوت اهدا شد.

جان باتیست جایزه بهترین آلبوم سال «ما هستیم» و بهترین کلیپ موسیقی برای آهنگ «آزادی» را به همراه سه جایزه دیگر این جشنواره از آن خود کرد.

از دیگر جوایز این دوره، بهترین آلبوم موسیقی ملل به آنجلیک کیجو برای «مادر طبیعت» رسید.

همچنین بهترین آلبوم رپ به تایلر د کریتور، برای آلبوم «اگر گم شدی به من زنگ بزن» رسید.

جایزه بهترین آلبوم راک جوایز موسیقی گرمی نیز به گروه موسیقی فو فایترز برای آلبوم «دارو در نیمه‌شب» رسید.

اولیویا رودریگو، خواننده ۱۹ ساله آهنگ «گواهینامه رانندگی»، جایزه بهترین هنرمند جوان شصت‌وچهارمین دوره اهدای جوایز موسیقی گرمی را از آن خود کرد.

تِروِر نوآ، مجری شصت‌وچهارمین مراسم اهدای جوایز موسیقی گرمی، با اشاره تلویحی به سیلی زدن ویل اسمیت به کریس راک در مراسم اسکار امسال گفت: در این مراسم اسم افراد را به زبان نمی‌آوریم و فقط جوایز را اهدا می‌کنیم.

خبر ورزشی
اخبار
اخبار

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید