مدافع پیشین آرسنال: علیرغم وضعیت خطرناک در اوکراین، جنگیدن برای کشورم تصمیم آسانی بود

۱۴۰۱/۱/۳

اوله لوژنی، مدافع پیشین آرسنال مربیگری را متوقف کرد و به اوکراین بازگشت تا به مبارزه با روسیه بپیوندد. لوژنی اصرار دارد که بازگشت به اوکراین و کمک به مبارزه با نیروهای روسی علیرغم وضعیت «بسیار خطرناک» در کشورش، «تصمیم آسانی» بود.

او به اسکای اسپورت گفت: وضعیت اکنون در اوکراین به دلیل همسایه روسی ما بسیار بسیار سخت است. همه از این وضعیت شگفت زده شده اند. و وضعیت بسیار خطرناک است. روس‌ها خانه‌ها، جاده‌ها، مراکز تجاری زیادی را ویران کرده‌اند. گاهی موشک ها در طول روز دو یا سه بار می آیند و شب ها نیز، بسیار خطرناک است. بازگشت به اینجا تصمیم آسانی بود. من عاشق این کشور هستم و می خواهم با دوستانم برای دفاع از کشورم در برابر ارتش روسیه بجنگم. همه باید بجنگند.

مدافع پیشین آرسنال ادامه داد: من نمی دانم چه زمانی دوباره خانواده ام را خواهم دید. وقتی این جنگ تمام شود و بعد از اینکه ما پیروز شدیم، یک مهمانی بزرگ داریم. نمی‌دانم به زودی به آرامش خواهیم رسید یا نه. اوضاع تحت کنترل نیست و ما نمی دانیم در مغز پوتین چه می‌گذرد. ما وحشت نمی کنیم. ما در درون قوی هستیم و روحیه خوبی داریم. سربازان ما فوق العاده هستند و از روس ها نمی ترسند.

امروز
نگاه روز
هت‌تریک با مزدک میرزایی

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید