بیانیه باشگاه استقلال در پاسخ به نامه باشگاه پرسپولیس درباره مشکلات داوری

۱۴۰۰/۱۲/۱۸

پس از نامه‌ای که ساعاتی پیش، باشگاه پرسپولیس در مورد داوری‌ها به فدراسیون و سازمان لیگ ارسال کرد، حالا باشگاه استقلال در آستانه برگزاری دربی تهران و در جواب به آن نامه، بیانیه ای را منتشر کرد و به نوعی مدعی شده که رقیب دیرینه می خواهد روی داوری دربی اثر بگذارد.

در بیانیه باشگاه استقلال آمده است: متاسفانه مجموعه‌ای که در سال‌های اخیر به برخورداری از حمایت‌های نامتعارف شهرت یافته است و دیگر کارش به جایی رسیده که لطف مکرر را حق مسلم خود می‌داند، در آستانه دربی تهران با انواع بازی‌های رسانه‌ای مثل نامه‌نگاری به سازمان لیگ و خبرسازی‌ درباره داور دربی پیش‌رو، در تلاش است که مجددا بر فضای داوری در دربی تهران اثر بگذارد.

امیدواریم شنیده نشود که با این شانتاژها کسی تحت تاثیر قرار نمی‌گیرد که پنالتی‌های‌ گرفته نشده برای تیم استقلال در چند دربی اخیر (به گواه کارشناسان و حتی بازیکن تیم رقیب+ویدیو) نشان می‌دهد که این فضاسازی‌ها بی‌تأثیر نبوده است.

باشگاه استقلال ضمن ابراز نگرانی شدید خود بابت این گونه‌ رفتارهای غیراخلاقی و با تاکید بر اینکه از طرق قانونی علیه حاشیه‌سازان اقدام کرده است، از کمیته محترم اخلاق فدراسیون فوتبال انتظار دارد که با این ترفندها و شیطنت‌ها برخورد قاطعانه‌ای صورت دهد.

پربیننده‌ترین‌ها

سرانجام، قانون
خلاصه خبرها
چند چند

پربیننده‌ترین ویدیو‌ها

رادیو

روایت شما

فیلم‌ها و صداهای خود را برای ما
ارسال کنید